Lafont wróci z Nantes do Włoch?!

Lafont wróci z Nantes do Włoch?!
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: La Nazione

Alban Lafont znalazł się na celowniku AS Romy - informuje „La Nazione”.

Alban Lafont swego czasu stracił miejsce w wyjściowym składzie Fiorentiny na rzecz Bartłomieja Drągowskiego. Z tego też powodu postanowił poszukać dla siebie nowego klubu.

Pomocną dłoń wyciągnęło do niego wówczas Nantes. Trafił tam na zasadzie wypożyczenia, które jest ważne do 30 czerwca 2021 roku.

Po tym okresie Francuzi mają prawo go wykupić i prawdopodobnie z tej możliwości skorzystają. Kwota transakcji ma w tym przypadku wynieść osiem milionów euro.

22-latek wróci więc do ojczyzny na stałe, ale nie zagrzeje tam długo miejsca. Tak przynajmniej twierdzi „La Nazione”. Według wspomnianego medium może on ponownie trafić do Serie A.

Zainteresowana jego usługami jest bowiem AS Roma. Zespół ze stolicy Włoch od jakiegoś czasu poszukuje bramkarza, a Lafont znalazł się na liście życzeń bardzo wysoko.

Golkiper rozegrał w trwającym sezonie 31 spotkań. W trzech z nich udało mu się zachować czyste konto.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] EURO 2020: Mecz Dania - Finlandia będzie kontynuowany [OFICJALNIE] EURO 2020: Mecz Dania - Finlandia będzie kontynuowany [OFICJALNIE] Cracovia: Otar Kakabadze szóstym letnim wzmocnieniem „Pasów” [OFICJALNIE] Cracovia: Otar Kakabadze szóstym letnim wzmocnieniem „Pasów” [OFICJALNIE] Legia Warszawa: Pomocnik Salzburga następcą Slisza?! Legia Warszawa: Pomocnik Salzburga następcą Slisza?! EURO 2020: Składy na Walia - Szwajcaria [OFICJALNIE] EURO 2020: Składy na Walia - Szwajcaria [OFICJALNIE] Wisła Kraków: Felicio Brown Forbes bliski odejścia. Tyle zarobi klub Wisła Kraków: Felicio Brown Forbes bliski odejścia. Tyle zarobi klub Piotr Nowak o początku pracy w Lechii. „U nas tak się nie gra. Dostaniemy trzy razy w łeb i będzie pozamiatane” Piotr Nowak o początku pracy w Lechii. „U nas tak się nie gra. Dostaniemy trzy razy w łeb i będzie pozamiatane” Boniek: Dlatego Sousa nie powołał Kapustki na EURO 2020 Boniek: Dlatego Sousa nie powołał Kapustki na EURO 2020

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy