Lafont wróci z Nantes do Włoch?!

Lafont wróci z Nantes do Włoch?!
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: La Nazione

Alban Lafont znalazł się na celowniku AS Romy - informuje „La Nazione”.

Alban Lafont swego czasu stracił miejsce w wyjściowym składzie Fiorentiny na rzecz Bartłomieja Drągowskiego. Z tego też powodu postanowił poszukać dla siebie nowego klubu.

Pomocną dłoń wyciągnęło do niego wówczas Nantes. Trafił tam na zasadzie wypożyczenia, które jest ważne do 30 czerwca 2021 roku.

Po tym okresie Francuzi mają prawo go wykupić i prawdopodobnie z tej możliwości skorzystają. Kwota transakcji ma w tym przypadku wynieść osiem milionów euro.

22-latek wróci więc do ojczyzny na stałe, ale nie zagrzeje tam długo miejsca. Tak przynajmniej twierdzi „La Nazione”. Według wspomnianego medium może on ponownie trafić do Serie A.

Zainteresowana jego usługami jest bowiem AS Roma. Zespół ze stolicy Włoch od jakiegoś czasu poszukuje bramkarza, a Lafont znalazł się na liście życzeń bardzo wysoko.

Golkiper rozegrał w trwającym sezonie 31 spotkań. W trzech z nich udało mu się zachować czyste konto.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Ekstraklasa: Składy na Legia Warszawa - Raków Częstochowa [OFICJALNIE] Ekstraklasa: Składy na Legia Warszawa - Raków Częstochowa [OFICJALNIE] Jacek Magiera: Gdyby on wykorzystywał jedną trzecią sytuacji, które ma, byłby liderem strzelców Ekstraklasy Jacek Magiera: Gdyby on wykorzystywał jedną trzecią sytuacji, które ma, byłby liderem strzelców Ekstraklasy Arsenal celuje w ciekawy transfer z Bundesligi Arsenal celuje w ciekawy transfer z Bundesligi OFICJALNIE: Tomasz Jaroński i Krzysztof Wyrzykowski skomentują dzisiaj mecz piłkarski OFICJALNIE: Tomasz Jaroński i Krzysztof Wyrzykowski skomentują dzisiaj mecz piłkarski Premier League: Składy na Manchester City - Liverpool [OFICJALNIE] Premier League: Składy na Manchester City - Liverpool [OFICJALNIE] „Raków Częstochowa może mieć najlepszego piłkarza w lidze. To niepopularna opinia”. Dziennikarz zaskakuje wyborem „Raków Częstochowa może mieć najlepszego piłkarza w lidze. To niepopularna opinia”. Dziennikarz zaskakuje wyborem Legia Warszawa latem na tych zawodnikach może zbić fortunę Legia Warszawa latem na tych zawodnikach może zbić fortunę

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy