Lech Poznań: 36-latek z bogatym CV w rezerwach „Kolejorza” [OFICJALNIE]

Lech Poznań: 36-latek z bogatym CV w rezerwach „Kolejorza” [OFICJALNIE]
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: Lech Poznań

Lech Poznań poinformował o zakontraktowaniu nowego zawodnika. Do rezerw dołączył znany z Gaziantep FK Adam Stachowiak.

Golkiper zbierał doświadczenie w takich ekipach jak Jagiellonia Białystok czy Górnik Zabrze, zanim ruszył w świat. Oglądaliśmy go na Cyprze, w Bułgarii oraz Turcji.

36-latek był związany z Anorthosisem Famagustą, Botewem Płowdiw, Gaziantep FK, Altay SK oraz Denilisporem. W tym ostatnim grał do 30 czerwca 2022 roku.

Teraz obecność doświadczonego piłkarza na rynku transferowym wykorzystał Lech Poznań, aby wzmocnić swoje rezerwy.

Adam Stachowiak podpisał umowę ważną do połowy 2024 roku i trzeba przyznać, że jest to niecodzienny ruch.

Nie tylko CV bramkarza wygląda imponująco. W swojej dotychczasowej karierze zgromadził on 379 występów i zachował 136 czystych kont. Na dorobek ten składają się 103 w Gaziantep, 97 w Botewie czy 78 w Denilsporze.

Były młodzieżowy reprezentant Polski stoi teraz przed szansą gry w II lidze, czyli na trzecim szczeblu w naszym kraju. To dla niego również powrót nad Wisłę po dekadzie. Co więcej, wraca on do Poznania, w którym zaczynał przygodę z piłką, terminując w tamtejszej Olimpii.

Stachowiak może zadebiutować już w niedzielnym starciu z rezerwami Zagłębia Lubin.

***

Lech Poznań musi zatrzymać tego zawodnika. „Wszystko czyta bezbłędnie”

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] „Dla mnie to takie duże dziecko. Ma niesamowity dar”. Były trener Warty Poznań i Śląska Wrocław o gwieździe Ekstraklasy „Dla mnie to takie duże dziecko. Ma niesamowity dar”. Były trener Warty Poznań i Śląska Wrocław o gwieździe Ekstraklasy Wojciech Kowalewski z apelem do najbardziej doświadczonych piłkarzy Legii Warszawa Wojciech Kowalewski z apelem do najbardziej doświadczonych piłkarzy Legii Warszawa OFICJALNIE: Reprezentacja Szwecji ma nowego selekcjonera. Ważna informacja dla kibiców Pogoni Szczecin OFICJALNIE: Reprezentacja Szwecji ma nowego selekcjonera. Ważna informacja dla kibiców Pogoni Szczecin Hitowy transfer Theo Hernándeza coraz bardziej realny?! Hitowy transfer Theo Hernándeza coraz bardziej realny?! Wisła Kraków potwierdziła wyczekiwany transfer [OFICJALNIE] Wisła Kraków potwierdziła wyczekiwany transfer [OFICJALNIE] Ma najwięcej czystych kont w Ekstraklasie. Po weekendzie jest samodzielnym liderem Ma najwięcej czystych kont w Ekstraklasie. Po weekendzie jest samodzielnym liderem Jens Gustafsson: To jeden z najlepszych napastników, z jakimi pracowałem. Kolejny level Jens Gustafsson: To jeden z najlepszych napastników, z jakimi pracowałem. Kolejny level

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy