Lech Poznań: Apel Stowarzyszenia Kibiców „Kolejorz”. „Zostańcie w domach, nie gromadźcie się pod stadionem”

Lech Poznań: Apel Stowarzyszenia Kibiców „Kolejorz”. „Zostańcie w domach, nie gromadźcie się pod stadionem”
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Kibice Lecha Poznań (Facebook)

Stowarzyszenia Kibiców „Kolejorz” za pośrednictwem konta „Kibice Lecha Poznań” na Facebooku wystosowali oficjalny komunikat do wszystkich sympatyków ekipy z województwa wielkopolskiego, aby nie wspierali drużyny w starciu z Legią Warszawa spod stadionu.

W najbliższej serii gier na pustym stadionie w Poznaniu zostanie rozegrane hitowe starcie Lecha z Legią Warszawa, które może całkowicie przekreślić marzenia drużyny gospodarzy o dogonieniu „Wojskowych” i wywalczeniu mistrzostwa Polski.

Już teraz ten aspekt wydaje się mało prawdopodobny, ponieważ „Kolejorz” ma aż dziewięć punktów straty do drużyny prowadzonej przez Aleksandara Vukovicia, ale mimo to podopieczni Dariusza Żurawia nie tracą nadziei.

Podobnie stanowisko podzielają fani Lecha, którzy mieli zapewne w planach pojawienie się pod obiektem, aby wesprzeć zespół w walce ze stołecznym klubem.

Stowarzyszenia Kibiców „Kolejorz” zaapelowało jednak do wszystkich sympatyków ekipy z Poznania, aby w związku z epidemią koronawirusa nie zbierali się pod stadionem ze względów szeroko rozumianego bezpieczeństwa.

”KOMUNIKAT do Kibiców Lecha Poznań

Stowarzyszenie Kibiców KOLEJORZ oraz Stowarzyszenie Wiara Lecha zwracają się do kibiców o wyjątkowy rozsądek w związku z zaistniałą sytuacją.

- Stowarzyszenie Wiara Lecha - zawiesza rozgrywki WL Liga, Drużyna Wiary Lecha, oraz Sekcja Koszykówki Wiary Lecha, Wiara Lecha Rugby Poznań i Kibolski Klub Sportowy - zawieszają również uczestnictwo w imprezach sportowych oraz treningach.

- Stowarzyszenie Kibiców KOLEJORZ - informuje, że nie będzie organizowany żaden doping ani zgromadzenie kibiców pod stadionem podczas meczu Lech-Legia. PROSIMY i NALEGAMY na to, aby nasi kibice pozostali w domach” - czytamy na profilu „Kibice Lecha Poznań” na Facebooku.

Spotkanie „Kolejorza” z „Wojskowymi” będzie można obejrzeć w telewizji na kanałach TVP Sport i Canal+ Sport już 14 marca o godzinie 20:00.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] AC Milan zdeterminowany. Tomori już został uprawniony do gry [OFICJALNIE] AC Milan zdeterminowany. Tomori już został uprawniony do gry [OFICJALNIE] Reprezentacja Polski: Pierwszy wywiad Paulo Sousy w roli selekcjonera. „W drużynie są zawodnicy mający cechy zwycięzców” Reprezentacja Polski: Pierwszy wywiad Paulo Sousy w roli selekcjonera. „W drużynie są zawodnicy mający cechy zwycięzców” OFICJALNIE: Iwajło Petew, były trener Jagiellonii Białystok, poprowadzi kadrę Bośni i Hercegowiny OFICJALNIE: Iwajło Petew, były trener Jagiellonii Białystok, poprowadzi kadrę Bośni i Hercegowiny Ødegaard jednak w Premier League?! Arsenal kusi Norwega Ødegaard jednak w Premier League?! Arsenal kusi Norwega Reprezentacja Polski: Poznaliśmy sztab nowego selekcjonera - Paulo Sousy [OFICJALNIE] Reprezentacja Polski: Poznaliśmy sztab nowego selekcjonera - Paulo Sousy [OFICJALNIE] OFICJALNIE: Kouadio Koné w Borussii Mönchengladbach OFICJALNIE: Kouadio Koné w Borussii Mönchengladbach Reprezentacja Polski: Boniek wybiera selekcjonera - konferencja prasowa [RELACJA NA ŻYWO] Reprezentacja Polski: Boniek wybiera selekcjonera - konferencja prasowa [RELACJA NA ŻYWO]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy