Lech Poznań: Apel Stowarzyszenia Kibiców „Kolejorz”. „Zostańcie w domach, nie gromadźcie się pod stadionem”

Lech Poznań: Apel Stowarzyszenia Kibiców „Kolejorz”. „Zostańcie w domach, nie gromadźcie się pod stadionem”
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Kibice Lecha Poznań (Facebook)

Stowarzyszenia Kibiców „Kolejorz” za pośrednictwem konta „Kibice Lecha Poznań” na Facebooku wystosowali oficjalny komunikat do wszystkich sympatyków ekipy z województwa wielkopolskiego, aby nie wspierali drużyny w starciu z Legią Warszawa spod stadionu.

W najbliższej serii gier na pustym stadionie w Poznaniu zostanie rozegrane hitowe starcie Lecha z Legią Warszawa, które może całkowicie przekreślić marzenia drużyny gospodarzy o dogonieniu „Wojskowych” i wywalczeniu mistrzostwa Polski.

Już teraz ten aspekt wydaje się mało prawdopodobny, ponieważ „Kolejorz” ma aż dziewięć punktów straty do drużyny prowadzonej przez Aleksandara Vukovicia, ale mimo to podopieczni Dariusza Żurawia nie tracą nadziei.

Podobnie stanowisko podzielają fani Lecha, którzy mieli zapewne w planach pojawienie się pod obiektem, aby wesprzeć zespół w walce ze stołecznym klubem.

Stowarzyszenia Kibiców „Kolejorz” zaapelowało jednak do wszystkich sympatyków ekipy z Poznania, aby w związku z epidemią koronawirusa nie zbierali się pod stadionem ze względów szeroko rozumianego bezpieczeństwa.

”KOMUNIKAT do Kibiców Lecha Poznań

Stowarzyszenie Kibiców KOLEJORZ oraz Stowarzyszenie Wiara Lecha zwracają się do kibiców o wyjątkowy rozsądek w związku z zaistniałą sytuacją.

- Stowarzyszenie Wiara Lecha - zawiesza rozgrywki WL Liga, Drużyna Wiary Lecha, oraz Sekcja Koszykówki Wiary Lecha, Wiara Lecha Rugby Poznań i Kibolski Klub Sportowy - zawieszają również uczestnictwo w imprezach sportowych oraz treningach.

- Stowarzyszenie Kibiców KOLEJORZ - informuje, że nie będzie organizowany żaden doping ani zgromadzenie kibiców pod stadionem podczas meczu Lech-Legia. PROSIMY i NALEGAMY na to, aby nasi kibice pozostali w domach” - czytamy na profilu „Kibice Lecha Poznań” na Facebooku.

Spotkanie „Kolejorza” z „Wojskowymi” będzie można obejrzeć w telewizji na kanałach TVP Sport i Canal+ Sport już 14 marca o godzinie 20:00.

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Dawidowicz dołączy do Klimali?! Dawidowicz dołączy do Klimali?! Jerzy Dudek wspomina sytuację z Rafą Benítezem. „Wtedy pomyślałem, że po prostu uderzę go w twarz” Jerzy Dudek wspomina sytuację z Rafą Benítezem. „Wtedy pomyślałem, że po prostu uderzę go w twarz” Wyjazdowa koszulka Manchesteru City na nowy sezon [FOTO] Wyjazdowa koszulka Manchesteru City na nowy sezon [FOTO] Cracovii grozi kara za korupcję z sezonu 2003/2004 [OFICJALNIE] Cracovii grozi kara za korupcję z sezonu 2003/2004 [OFICJALNIE] Puchar Polski: Zmiana gospodarza finału Puchar Polski: Zmiana gospodarza finału Glik chce odejść z AS Monaco Glik chce odejść z AS Monaco Legia Warszawa wyróżniona. Stadion klubu w gronie 30 najgorętszych obiektów na świecie [France Football] Legia Warszawa wyróżniona. Stadion klubu w gronie 30 najgorętszych obiektów na świecie [France Football]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy