Lech Poznań: Nie tylko Salamon. Klub poluje na jeszcze jednego defensora

Lech Poznań: Nie tylko Salamon. Klub poluje na jeszcze jednego defensora fot. Adrian Jacek / Shutterstock.com
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Interia.pl

Antonio Milić może przenieść się w trakcie zimowego okna transferowego z Anderlechtu do Lecha Poznań - uważa Radosław Nawrot z Interia.pl.

Przedstawiciele „Kolejorza” obrali sobie za główny cel wzmocnienie formacji defensywnej przed startem rundy wiosennej, ponieważ w pierwszej części trwających rozgrywek stracili aż 22 bramki i po tym względem są jednym z najsłabszych zespołów w Ekstraklasie.

Z tego też powodu ekipa z województwa wielkopolskiego poczyniła już stosowne kroki zmierzające do zakontraktowania Bartosza Salamona ze SPAL 2013.

Radosław Nawrot uważa, że Lech Poznań nie zamierza poprzestać tylko na sprowadzeniu dziewięciokrotnego reprezentanta Polski i chce jeszcze powalczyć o nawiązanie współpracy z Antonio Miliciem z Anderlechtu.

Chorwat nie odgrywa żadnej istotnej roli w belgijskiej drużynie, w której nie zanotował choćby jednego występu w trwających rozgrywkach i dlatego jej właściciele z wielką chęcią pozbyliby się 26-letniego zawodnika.

Ten jednak na mocy kontraktu obowiązującego do końca czerwca 2022 roku inkasuje ponad pół miliona euro na sezon, co może uniemożliwić „Kolejorzowi” pozyskanie defensora.

Wspomniany dziennikarz przekonuje mimo wszystko, ze ekipa z województwa wielkopolskiego jest pozytywnie nastawiona do sprowadzenia Milicia i liczy na to, że uda się jej go wypożyczyć na dobrych warunkach z zawarciem opcji definitywnego wykupu.

Prawdopodobne przyjdzie Salamona i ewentualne Chorwata oznaczałoby, że Lech miałby w swojej kadrze sześciu środkowych obrońców, dlatego należy przypuszczać, że przynajmniej jeden z czwórki - Đorđe Crnomarković, Ľubomír Šatka, Thomas Rogne i Tomasz Dejewski otrzymałby zgodę na zmianę barw klubowych.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] EURO 2020: Paulo Sousa skomentował przegrany występ reprezentacji Polski przeciwko Słowacji EURO 2020: Paulo Sousa skomentował przegrany występ reprezentacji Polski przeciwko Słowacji EURO 2020. Jan Bednarek: Zagraliśmy jak juniorzy EURO 2020. Jan Bednarek: Zagraliśmy jak juniorzy EURO 2020: Składy na Hiszpania - Szwecja [OFICJALNIE] EURO 2020: Składy na Hiszpania - Szwecja [OFICJALNIE] EURO 2020: Porażka Polaków na rozpoczęcie Mistrzostw Europy EURO 2020: Porażka Polaków na rozpoczęcie Mistrzostw Europy EURO 2020: Wojciech Szczęsny pechowo zapisał się w historii turnieju EURO 2020: Wojciech Szczęsny pechowo zapisał się w historii turnieju EURO 2020: Schick z najładniejszą bramką Mistrzostw Europy?! [WIDEO] EURO 2020: Schick z najładniejszą bramką Mistrzostw Europy?! [WIDEO] Buffon gra dalej! [OFICJALNIE] „Wybieram między ambicją a emocjami” Buffon gra dalej! [OFICJALNIE] „Wybieram między ambicją a emocjami”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy