Lech Poznań stoczy walkę o bramkarza z Schalke?!

Lech Poznań stoczy walkę o bramkarza z Schalke?! fot. taranchic / Shutterstock.com
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: Meczyki [YouTube]

Lech Poznań chce latem wzmocnić pozycję bramkarza. Na jego liście życzeń znajduje się Patrick Pentz z Austrii Wiedeń - przekazał Tomasz Włodarczyk.

Na dwie kolejki przed końcem sezonu Ekstraklasy „Kolejorz” jest o krok od zdobycia tytułu mistrzowskiego. Jeśli nawet klub osiągnie cel, nie zostanie w nim Mickey van der Hart.

Jak poinformował Sebastian Staszewski z Interia.pl, lider tabeli nie zamierza przedłużać umowy z holenderskim golkiperem. W międzyczasie trwają poszukiwania nowego zawodnika na tę pozycję.

Ma to być osoba, która z miejsca zajmie miejsce w wyjściowej jedenastce, dlatego poznaniacy pieczołowicie analizują kandydatury ponad pięciu bramkarzy.

Jedną z opcji jest Patrick Pentz, o czym donosi Tomasz Włodarczyk z Meczyki.pl.

Kontrakt 25-latka z Austrią Wiedeń dobiega końca już w czerwcu, więc w grę wchodzi wolny transfer, ale zainteresowanie nim wykazują też inne ekipy, w tym FC Schalke 04.

Jednokrotny reprezentant Austrii w trwającej kampanii rozegrał 34 spotkania i zachował siedem czystych kont. Wcześniej nie było mu dane występować poza ojczyzną.


Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Legia Warszawa zastąpi Josué jej byłym gwiazdorem? „Warto monitorować tę sprawę” Legia Warszawa zastąpi Josué jej byłym gwiazdorem? „Warto monitorować tę sprawę” Ekspert nie ma wątpliwości w sprawie następcy Christophe'a Galtiera w PSG. „To jedyny szkoleniowiec, który może tam przetrwać” Ekspert nie ma wątpliwości w sprawie następcy Christophe'a Galtiera w PSG. „To jedyny szkoleniowiec, który może tam przetrwać” OFICJALNIE: Niemcy bez gwiazdy w marcowych meczach OFICJALNIE: Niemcy bez gwiazdy w marcowych meczach Steven Gerrard znalazł nową pracę. Poza ławką trenerską [OFICJALNIE] Steven Gerrard znalazł nową pracę. Poza ławką trenerską [OFICJALNIE] Antonio Conte na wylocie z Tottenhamu Antonio Conte na wylocie z Tottenhamu Mateusz Bogusz odchodzi z Leeds United. Daleka przeprowadzka! Mateusz Bogusz odchodzi z Leeds United. Daleka przeprowadzka! Reprezentacja Polski: Obrońca wypadł z kadry na mecze z Czechami i Albanią [OFICJALNIE] Reprezentacja Polski: Obrońca wypadł z kadry na mecze z Czechami i Albanią [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy