Lech Poznań wciąż nie dostał większości pieniędzy za Kamila Jóźwiaka

Lech Poznań wciąż nie dostał większości pieniędzy za Kamila Jóźwiaka fot. Derby County
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: The Telegraph

Derby County w 2019 roku sprowadziło z Arsenalu Krystiana Bielika, a 12 miesięcy później pozyskany z Lecha Poznań został Kamil Jóźwiak. Oba kluby wciąż nie otrzymały wszystkich należności - donosi „The Telegraph”.

Ostatnia pozycja „Baranów” w tabeli Championship wynikająca w dużej mierze z odjęcia punktów to niejedyna bolączka klubowych włodarzy. Wobec problemów finansowych szukają oni potencjalnego nabywcy, jednak to zadanie do łatwych nie należy.

Nowy właściciel nabędzie nie tylko podmiot, ale i jego długi. Jak podaje „The Telegraph”, transfery Krystiana Bielika oraz Kamila Jóźwiaka wciąż nie zostały w pełni opłacone.

Defensywny pomocnik kosztował Derby County, wraz z bonusami, nawet 10 milionów funtów i jest to dla niego rekordowa operacja. Skrzydłowego pozyskano za cztery miliony.

Według wspomnianego źródła jak dotąd na konto Arsenalu trafiły ledwie dwa z dziesięciu milionów. Lech Poznań otrzymał mniej więcej połowę umówionej kwoty.

Mając to na uwadze, podczas rozmów dotyczących przejęcia praw do ekipy omawiane jest też spłacenie zobowiązań wobec „Kanonierów” oraz „Kolejorza”.

„The Telegraph” podkreśla, że przedstawiciel drugiej ligi angielskiej otrzymał do tej pory sześć ofert kupna.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Gwiazda Major League Soccer oskarżona o grożenie i uderzenie bronią 16-latka. Klub wydał oświadczenie [OFICJALNIE] Gwiazda Major League Soccer oskarżona o grożenie i uderzenie bronią 16-latka. Klub wydał oświadczenie [OFICJALNIE] Borussia Dortmund negocjuje transfer pomocnika. Jest coraz bliżej pokonania konkurencji Borussia Dortmund negocjuje transfer pomocnika. Jest coraz bliżej pokonania konkurencji Legia Warszawa u progu kadrowej rewolucji. TRZECH zawodników na wylocie Legia Warszawa u progu kadrowej rewolucji. TRZECH zawodników na wylocie Jakub Słowik zmienia klub w Japonii. Sportowy awans Jakub Słowik zmienia klub w Japonii. Sportowy awans CIES: Najwyżej wyceniani piłkarze U-23 z topowych europejskich lig CIES: Najwyżej wyceniani piłkarze U-23 z topowych europejskich lig OFICJALNIE: Willy Caballero ponownie w Premier League. Awaryjny transfer OFICJALNIE: Willy Caballero ponownie w Premier League. Awaryjny transfer Jesús Jiménez znowu łączony z transferem wewnątrz Ekstraklasy. Kontrakt z Górnikiem Zabrze coraz bliżej końca Jesús Jiménez znowu łączony z transferem wewnątrz Ekstraklasy. Kontrakt z Górnikiem Zabrze coraz bliżej końca

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy