Lech Poznań zainteresowany drugim zawodnikiem Górnika Zabrze

Lech Poznań zainteresowany drugim zawodnikiem Górnika Zabrze
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Tomasz Włodarczyk I Meczyki.pl

Lech Poznań jest zainteresowany Jesúsem Jiménezem z Górnika Zabrze - podaje Tomasz Włodarczyk z portalu Meczyki.pl.

Kontrakt 27-letniego napastnika z Górnikiem jest ważny do 30 czerwca 2022 roku, ale istnieje spora szansa na to, że Hiszpan nie wypełni go do końca. W zeszłym roku Jiméneza łączyło się chociażby z Dynamem Kijów czy Szachtarem Donieck. W jego kierunku dalej spoglądają kluby spoza Ekstraklasy, ale chrapkę na atakującego ma również Lech.

Póki co Górnik oczekuje za swojego zawodnika milion euro. Nie można jednak wykluczyć, że ta wycena ulegnie zmianie. Zwłaszcza biorąc pod uwagę wygasającą umowę Jiméneza.

Hiszpan trafił do Zabrza w 2018 roku. Dwa poprzednie sezony kończył on z pięcioma i 12 ligowymi trafieniami na koncie. W obecnych rozgrywkach zdobył jak na razie 10 bramek, do czego dorzucił dwie asysty. Najczęściej występował na „dziewiątce”, ale grywa również nieco niżej.

Jiménez nie jest pierwszym zawodnikiem Górnika, który znalazł się na radarze Lecha. Wcześniej pojawiły się informacje o zainteresowaniu „Kolejorza” Erikiem Janžą.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] „Zostań z nami”. Kibice Górnika Zabrze z apelem do piłkarza [WIDEO] „Zostań z nami”. Kibice Górnika Zabrze z apelem do piłkarza [WIDEO] „Wrak piłkarza”. Dziennikarz zszokowany formą fizyczną gwiazdy Lecha Poznań „Wrak piłkarza”. Dziennikarz zszokowany formą fizyczną gwiazdy Lecha Poznań Luka Modrić przekazał Realowi Madryt stanowisko w sprawie swojej przyszłości Luka Modrić przekazał Realowi Madryt stanowisko w sprawie swojej przyszłości Górnik Zabrze - Puszcza Niepołomice: Mecz Ekstraklasy przerwany [AKTUALIZACJA] Górnik Zabrze - Puszcza Niepołomice: Mecz Ekstraklasy przerwany [AKTUALIZACJA] Gonçalo Feio dostanie hitowe wzmocnienie z MLS?! Legia Warszawa rozpoczęła negocjacje Gonçalo Feio dostanie hitowe wzmocnienie z MLS?! Legia Warszawa rozpoczęła negocjacje Mateusz Kochalski zabrał głos w sprawie przyszłości Mateusz Kochalski zabrał głos w sprawie przyszłości Dwóch piłkarzy odchodzi z Borussii Dortmund [OFICJALNIE] Dwóch piłkarzy odchodzi z Borussii Dortmund [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy