Lechia Gdańsk: Tomasz Makowski dogadany z nowym klubem?!

Lechia Gdańsk: Tomasz Makowski dogadany z nowym klubem?! fot. Mikolaj Barbanell / Shutterstock.com
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Ali Karakaş [Twitterze]

Tomasz Makowski osiągnął porozumienie z Sivassporem w kwestii umowy indywidualnej, o czym informuje na Twitterze Ali Karakaş.

Obecnie w Turcji grają między innymi Daniel Łukasik, Konrad Michalak oraz Paweł Olkowski. Wygląda na to, że wkrótce dołączy do nich kolejny Polak, a będzie nim Tomasz Makowski.

Umowa 22-latka z Lechią Gdańsk wygasa 30 czerwca 2022 roku i prawdopodobnie nie zostanie przedłużona. To powoduje, że przyciąga on zainteresowanie innych zespołów.

Zdaniem Aliego Karakaşa zakotwiczy on w Turcji, a konkretniej w Sivassporze. Poinformował on na Twitterze, że zawodnik doszedł już rzekomo do porozumienia z władzami klubu w kwestii kontraktu.

Na ten moment nie wiadomo jednak, czy środkowy pomocnik zasili wspomnianą drużynę już teraz - co wiązałoby się prawdopodobnie z zarobkiem polskiego klubu, czy też przeniesie się nad Bosfor dopiero latem.

Potencjalny pracodawca pomocnika to obecnie ósma siła ligi tureckiej.

Makowski, który ma na swoim koncie występy w reprezentacji Polski do lat 21, rozegrał w tym sezonie 15 spotkań. W tym czasie strzelił jednego gola i zanotował jedną asystę.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Piotr Zieliński przekonany. Przyszłość Polaka się wyjaśnia Piotr Zieliński przekonany. Przyszłość Polaka się wyjaśnia Zinédine Zidane z niespodziewanym kierunkiem powrotu na ławkę trenerską? „Jest na krótkiej liście” Zinédine Zidane z niespodziewanym kierunkiem powrotu na ławkę trenerską? „Jest na krótkiej liście” Roberto Firmino z niespodziewaną kierunkiem transferu? Musiałby opuścić Premier League Roberto Firmino z niespodziewaną kierunkiem transferu? Musiałby opuścić Premier League Real Madryt: To on zastąpi Carlo Ancelottiego? „Jest na pole position” Real Madryt: To on zastąpi Carlo Ancelottiego? „Jest na pole position” Legia Warszawa: Jacek Zieliński będzie miał pełne ręce roboty? Odejść może co najmniej trzech zawodników Legia Warszawa: Jacek Zieliński będzie miał pełne ręce roboty? Odejść może co najmniej trzech zawodników „Prezentuje taki poziom, że nie ma wstydu”. Michał Żewłakow domaga się powołania dla zawodnika Lecha Poznań „Prezentuje taki poziom, że nie ma wstydu”. Michał Żewłakow domaga się powołania dla zawodnika Lecha Poznań Bayern Monachium negocjuje z Chelsea. Chodzi o trenera Bayern Monachium negocjuje z Chelsea. Chodzi o trenera

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy