Legenda Championship Managera przechodzi na emeryturę

Legenda Championship Managera przechodzi na emeryturę
Piotr Różalski
Piotr Różalski
Źródło: Twitter

Cherno Samba, legenda Championship Managera, przeszedł na emeryturę w wieku 30 lat.

Były reprezentant Gambii obwieścił na Twitterze, że przedwcześnie kończy przygodę z profesjonalnym futbolem. Jego oświadczenie zamieszczone na portalu społecznościowym przedstawia się następująco:

Z wielką przykrością ogłaszam wieść o moim przejściu na sportową emeryturę, chcąc skupić się na kolejnym rozdziale moim kariery. Chcę podziękować mojej rodzinie, przyjaciołom i wyjątkowym fanom, którzy wspierali mnie przez cały czas. W szczególności moją wdzięczność kieruję do Richarda Harry'ego oraz Iana Seddona, trenerom, którzy się mną tak wspaniale opiekowali.

Grający na pozycji napastnika zawodnik był znany przede wszystkim z początku XXI wieku, kiedy jako młodzik rozwijał swoje umiejętności w Millwall. W wieku 14 lat zasłynął z niesamowitego wyczynu w postaci strzelenia 132 goli w 32 spotkaniach ligi młodzieżowej. Swego czasu miał szansę przejścia do Liverpoolu i Manchesteru United, jednak nie udało się osiągnąć porozumienia.

Nazwisko Samby było bardzo głośne przede wszystkim w popularnej grze Championship Manager, w szczególności w wersji 2002.

Zapowiada się na to, że Gambijczyk będzie chciał spróbować swoich sił w roli szkoleniowca.

Więcej na temat: Cherno Samba Gambia

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Wisła Kraków ma nowego skrzydłowego. Dor Hugi zagra w Ekstraklasie [OFICJALNIE] Wisła Kraków ma nowego skrzydłowego. Dor Hugi zagra w Ekstraklasie [OFICJALNIE] Hakan Çalhanoğlu przechodzi z Milanu do Interu [OFICJALNIE] Hakan Çalhanoğlu przechodzi z Milanu do Interu [OFICJALNIE] FC Barcelona z komunikatem w sprawie Ousmane'a Dembélé [OFICJALNIE] | Jeszcze gorsze prognozy niż wcześniej FC Barcelona z komunikatem w sprawie Ousmane'a Dembélé [OFICJALNIE] | Jeszcze gorsze prognozy niż wcześniej Norwich City wyrównało swój rekord transferowy. Milot Rashica w Anglii [OFICJALNIE] Norwich City wyrównało swój rekord transferowy. Milot Rashica w Anglii [OFICJALNIE] Paulo Sousa został zapytany o to, czy dalej będzie prowadził reprezentację Polski Paulo Sousa został zapytany o to, czy dalej będzie prowadził reprezentację Polski FC Barcelona z „zielonym światłem” na ciekawy transfer z Premier League. Ważna deklaracja FC Barcelona z „zielonym światłem” na ciekawy transfer z Premier League. Ważna deklaracja Postaw na reprezentację Polski po kursie 25,0! Znakomita oferta bukmachera na mecz ze Szwecją ważna tylko do końca dnia Postaw na reprezentację Polski po kursie 25,0! Znakomita oferta bukmachera na mecz ze Szwecją ważna tylko do końca dnia

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy