Legenda Championship Managera przechodzi na emeryturę

Legenda Championship Managera przechodzi na emeryturę
Piotr Różalski
Piotr Różalski
Źródło: Twitter

Cherno Samba, legenda Championship Managera, przeszedł na emeryturę w wieku 30 lat.

Były reprezentant Gambii obwieścił na Twitterze, że przedwcześnie kończy przygodę z profesjonalnym futbolem. Jego oświadczenie zamieszczone na portalu społecznościowym przedstawia się następująco:

Z wielką przykrością ogłaszam wieść o moim przejściu na sportową emeryturę, chcąc skupić się na kolejnym rozdziale moim kariery. Chcę podziękować mojej rodzinie, przyjaciołom i wyjątkowym fanom, którzy wspierali mnie przez cały czas. W szczególności moją wdzięczność kieruję do Richarda Harry'ego oraz Iana Seddona, trenerom, którzy się mną tak wspaniale opiekowali.

Grający na pozycji napastnika zawodnik był znany przede wszystkim z początku XXI wieku, kiedy jako młodzik rozwijał swoje umiejętności w Millwall. W wieku 14 lat zasłynął z niesamowitego wyczynu w postaci strzelenia 132 goli w 32 spotkaniach ligi młodzieżowej. Swego czasu miał szansę przejścia do Liverpoolu i Manchesteru United, jednak nie udało się osiągnąć porozumienia.

Nazwisko Samby było bardzo głośne przede wszystkim w popularnej grze Championship Manager, w szczególności w wersji 2002.

Zapowiada się na to, że Gambijczyk będzie chciał spróbować swoich sił w roli szkoleniowca.

Więcej na temat: Cherno Samba Gambia

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Milik elementem transferowego domina w Serie A?! Milik elementem transferowego domina w Serie A?! Liverpool jednak stara się o Thiago Alcântarę Liverpool jednak stara się o Thiago Alcântarę Real Madryt: „Operacja sprzedaż”. Lista nietykalnych oraz zawodników do odejścia [FOTO] Real Madryt: „Operacja sprzedaż”. Lista nietykalnych oraz zawodników do odejścia [FOTO] Tomasz Kędziora na radarze Romy Tomasz Kędziora na radarze Romy OFICJALNIE: Orlando Sá w Máladze OFICJALNIE: Orlando Sá w Máladze OFICJALNIE: Matuidi w Major League Soccer. Francuz dołączył do klubu Davida Beckhama, czyli Interu Miami OFICJALNIE: Matuidi w Major League Soccer. Francuz dołączył do klubu Davida Beckhama, czyli Interu Miami Özil otwarcie w wywiadzie o przyszłości w Arsenalu: Takie sytuacje nigdy mnie nie złamią Özil otwarcie w wywiadzie o przyszłości w Arsenalu: Takie sytuacje nigdy mnie nie złamią

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy