Legia negocjuje ze skrzydłowym. Jest też alternatywa!

Legia negocjuje ze skrzydłowym. Jest też alternatywa!
Błażej Bembnista
Błażej Bembnista
Źródło: Przegląd Sportowy

Władze Legii Warszawa prowadzą rozmowy w sprawie transferu skrzydłowego.

Po odejściu Michała Żyry i Ivana Tričkovskiego trener Stanisław Czerczesow ma do dyspozycji jedynie dwóch nominalnych skrzydłowych - Guilherme i Michała Kucharczyka. Po wzmocnieniu środka pola i defensywy "Wojskowi" planują sprowadzenie zawodnika na bok pomocy.

"Przegląd Sportowy" informuje, że przedstawiciele wicemistrza Polski prowadzą negocjacje z Dnipro Dniepropietrowsk w sprawie pozyskania Andrija Blizniczenki. 21-latek nie może przebić się do pierwszej jedenastki finalisty ubiegłorocznych rozgrywek Ligi Europy. 

Legia, która od ponad roku jest zainteresowana pozyskaniem zawodnika, kilkukrotnie składała Ukraińcom oferty jego wykupienia. Wszystkie jednak zostały odrzucone. Najnowsza propozycja opiewała na kwotę 300 tysięcy euro i 30 procent prowizji od kolejnego transferu. 

Gracz Dnipro nie jest jedynym celem warszawskiej drużyny. Prezes Bogusław Leśnodorski napisał na Twitterze, że prowadzi negocjacje z innym zawodnikiem. Według "PS" jest nim Albańczyk Armando Vajushi z włoskiego Livorno. 

Zobacz również

Zobacz ostatnie transfery Zobacz ostatnie transfery Manchester United otwarty na sprzedaż Pogby?! Manchester United otwarty na sprzedaż Pogby?! Ancelotti rozchwytywany. Włoch może błyskawicznie zaliczyć miękkie lądowanie w Premier League Ancelotti rozchwytywany. Włoch może błyskawicznie zaliczyć miękkie lądowanie w Premier League Liga Mistrzów: Ansu Fati przechodzi do historii. Najmłodszy zdobywca gola w rozgrywkach! Liga Mistrzów: Ansu Fati przechodzi do historii. Najmłodszy zdobywca gola w rozgrywkach! OFICJALNIE: Ancelotti zwolniony z Napoli OFICJALNIE: Ancelotti zwolniony z Napoli Liga Mistrzów: Znamy już 14 uczestników fazy pucharowej Liga Mistrzów: Znamy już 14 uczestników fazy pucharowej 62-letnia fanka Mourinho ma na ciele... 38 tatuaży poświęconych Portugalczykowi [FOTO] 62-letnia fanka Mourinho ma na ciele... 38 tatuaży poświęconych Portugalczykowi [FOTO] El Clásico znowu zagrożone. Katalońskie służby nie gwarantują bezpieczeństwa El Clásico znowu zagrożone. Katalońskie służby nie gwarantują bezpieczeństwa

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy