Legia negocjuje ze skrzydłowym. Jest też alternatywa!

Legia negocjuje ze skrzydłowym. Jest też alternatywa!
Błażej Bembnista
Błażej Bembnista
Źródło: Przegląd Sportowy

Władze Legii Warszawa prowadzą rozmowy w sprawie transferu skrzydłowego.

Po odejściu Michała Żyry i Ivana Tričkovskiego trener Stanisław Czerczesow ma do dyspozycji jedynie dwóch nominalnych skrzydłowych - Guilherme i Michała Kucharczyka. Po wzmocnieniu środka pola i defensywy "Wojskowi" planują sprowadzenie zawodnika na bok pomocy.

"Przegląd Sportowy" informuje, że przedstawiciele wicemistrza Polski prowadzą negocjacje z Dnipro Dniepropietrowsk w sprawie pozyskania Andrija Blizniczenki. 21-latek nie może przebić się do pierwszej jedenastki finalisty ubiegłorocznych rozgrywek Ligi Europy. 

Legia, która od ponad roku jest zainteresowana pozyskaniem zawodnika, kilkukrotnie składała Ukraińcom oferty jego wykupienia. Wszystkie jednak zostały odrzucone. Najnowsza propozycja opiewała na kwotę 300 tysięcy euro i 30 procent prowizji od kolejnego transferu. 

Gracz Dnipro nie jest jedynym celem warszawskiej drużyny. Prezes Bogusław Leśnodorski napisał na Twitterze, że prowadzi negocjacje z innym zawodnikiem. Według "PS" jest nim Albańczyk Armando Vajushi z włoskiego Livorno. 

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych OFICJALNIE: Testy medyczne Praszelika OFICJALNIE: Testy medyczne Praszelika OFICJALNIE: Montolivo wznowił karierę. „Transferowa bomba” OFICJALNIE: Montolivo wznowił karierę. „Transferowa bomba” Australijski piłkarz zmienia sport. Czas na MMA Australijski piłkarz zmienia sport. Czas na MMA Widzew Łódź: Ojrzyński odmówił, czas na zaskakującego kandydata na nowego trenera Widzew Łódź: Ojrzyński odmówił, czas na zaskakującego kandydata na nowego trenera OFICJALNIE: Fabian Mrozek piłkarzem Liverpoolu OFICJALNIE: Fabian Mrozek piłkarzem Liverpoolu LaLiga: Arturo Vidal znowu to zrobił I Muniain jednoznacznie po meczu z Realem Madryt LaLiga: Arturo Vidal znowu to zrobił I Muniain jednoznacznie po meczu z Realem Madryt LaLiga: Ekspert ocenia wzbudzającą kontrowersje sytuację z Sergio Ramosem i Raúlem Garcíą LaLiga: Ekspert ocenia wzbudzającą kontrowersje sytuację z Sergio Ramosem i Raúlem Garcíą

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy