Legia Warszawa: Awantura z udziałem Pawła Wszołka. Skrzydłowy na wylocie z klubu?!

Legia Warszawa: Awantura z udziałem Pawła Wszołka. Skrzydłowy na wylocie z klubu?! fot. FotoPyK
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: Transfery.info | Meczyki.pl

Paweł Wszołek w przerwie meczu z Legią Warszawa zagroził Czesławowi Michniewiczowi rozwiązaniem umowy z Legią Warszawa, poinformował serwis internetowy Meczyki.pl. Gdyby istotnie do tego doszło, wzrosłyby szanse na transfer Kamila Grosickiego.

28-latek to jedna z gwiazd „Wojskowych” i co z tym idzie, pobiera on wysokie honorarium za grę przy Łazienkowskiej. Nic więc dziwnego, że chciałby grać w każdym spotkaniu od pierwszej do ostatniej minuty. Tymczasem w rywalizacji z Wisłą Płock został zmieniony w przerwie.

To według Tomasza Włodarczyka z Meczyki.pl doprowadziło do wielkiej awantury w szatni Legii Warszawa.

„Był rozwścieczony w związku ze zmianą i dał mocny upust swoim emocjom. Uznał ściągnięcie go z boiska za brak szacunku. Miał zagrozić nawet, że rozwiąże kontrakt z klubem” – pisze dziennikarz.

W tym miejscu warto zauważyć, że umowa zawodnika obowiązuje jedynie do 30 czerwca. Jego zachowanie może zatem rzutować na przyszłość w stołecznym klubie.

Jeśli wziąć to za pewnik, a Paweł Wszołek odszedłby już teraz, zwolniłoby się miejsce w budżecie dla Kamila Grosickiego, który robi wszystko, aby wrócić do Polski. Łącznie z obniżką swoich oczekiwań finansowych.

Zimowe okno transferowe nad Wisłą zamyka się 24 lutego, a to sprawia, że czasu na dopięcie całej operacji jest niewiele. Coraz więcej mówi się jednak o potencjalnym wypuszczeniu „Grosika” przez West Bromwich Albion na podstawie rozwiązania kontraktu. To dawałoby „Wojskowym” możliwość jego zatrudnienia również po wskazanym terminie. Czas pokaże, jak rozwinie się sytuacja ze wspomnianym graczem i czy doprowadzi to do angażu jego następcy.

Wszołek w tym sezonie zagrał w 21 meczach, zdobył trzy bramki oraz zanotował sześć asyst, w tym jedną w ubiegłą sobotę.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Wielki skandal na Słowacji. Mecz Spartak Trnawa - Slovan Bratysława przerwany przez bójkę kibiców [WIDEO] Wielki skandal na Słowacji. Mecz Spartak Trnawa - Slovan Bratysława przerwany przez bójkę kibiców [WIDEO] Sergio Reguilón o przerwaniu meczu Newcastle United - Tottenham. „Piłka nożna nie jest najważniejsza” Sergio Reguilón o przerwaniu meczu Newcastle United - Tottenham. „Piłka nożna nie jest najważniejsza” Czesław Michniewicz po porażce Legii Warszawa z Lechem Poznań. „Jest element, którego nie da się wytrenować” Czesław Michniewicz po porażce Legii Warszawa z Lechem Poznań. „Jest element, którego nie da się wytrenować” Lech Poznań: Maciej Skorża sprowokował Czesława Michniewicza. „Zastosowałem pewną grę przed meczem” Lech Poznań: Maciej Skorża sprowokował Czesława Michniewicza. „Zastosowałem pewną grę przed meczem” Eredivisie: Chwile grozy podczas fety kibiców Vitesse [WIDEO] Eredivisie: Chwile grozy podczas fety kibiców Vitesse [WIDEO] Legia Warszawa: Kacper Tobiasz po meczu z Lechem Poznań Legia Warszawa: Kacper Tobiasz po meczu z Lechem Poznań Przerwany mecz Newcastle United z Tottenhamem. Znakomite zachowanie Sergio Reguilóna, Erica Diera i służb medycznych Przerwany mecz Newcastle United z Tottenhamem. Znakomite zachowanie Sergio Reguilóna, Erica Diera i służb medycznych

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy