Legia Warszawa celuje w transfer jeszcze jednego skrzydłowego

Legia Warszawa celuje w transfer jeszcze jednego skrzydłowego fot. ninopavisic / Shutterstock.com
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: gsp.ro

Andrei Cordea to dwukrotny reprezentant Rumunii, który wzbudza zainteresowanie Legii Warszawa - donosi gsp.ro.

Legia Warszawa będzie chciała w kolejnym sezonie zamazać plamę po słabszym okresie, dlatego też szuka wzmocnień. Wcześniej zespół prowadzony od niedawna przez Kostę Runjaicia zasilili Dominik Hładun, Blaž Kramer oraz Róbert Pich.

Testy medyczne przechodzi związany w przeszłości z Wartą Poznań skrzydłowy Makana Baku i prawdopodobnie to nie koniec nowych twarzy w drużynie ze stolicy, bo na radar trafił kolejny ofensywnie przysposobiony piłkarz.

Jak informuje gsp.ro, w kręgu zainteresowań jest Andrei Cordea z FCSB.

Skrzydłowy, który może grać też jako ofensywny pomocnik, już wcześniej był kuszony przez „Wojskowych”. Ci oferowali Rumunom wypożyczenie z opcją wykupu, ale to rozwiązanie zostało odrzucone.

Okazuje się, że po impasie w rozmowach, Legia wznowiła negocjacje i jest zainteresowana kupnem tego zawodnika.

23-latek trafił do FCSB stosunkowo niedawno, bo w lipcu 2021 roku. Wtedy Academica Clinceni sprzedała go do ekipy z Bukaresztu raptem za 50 tysięcy euro, a Cordea pokazał się w nowych barwach naprawdę z dobrej strony.

Poprzedni sezon zakończył, mając na koncie 41 występów. W nich strzelił sześć goli oraz zanotował pięć asyst.

Kontrakt dwukrotnego reprezentanta Rumunii obowiązuje do 30 czerwca 2025 roku.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Mistrzostwa Świata: Sprawa zniknięcia Yassine'a Bounou ze składu Maroka wyjaśniona Mistrzostwa Świata: Sprawa zniknięcia Yassine'a Bounou ze składu Maroka wyjaśniona Mistrzostwa Świata: Optymistyczne wieści w sprawie Neymara Mistrzostwa Świata: Optymistyczne wieści w sprawie Neymara Mistrzostwa Świata: Tajemnicza absencja Yassine'a Bounou w meczu z Belgią. Zniknął po hymnach Mistrzostwa Świata: Tajemnicza absencja Yassine'a Bounou w meczu z Belgią. Zniknął po hymnach Robert Lewandowski pokazał „jestem” aż 73 razy Robert Lewandowski pokazał „jestem” aż 73 razy Europejski gigant już po wstępnych kontaktach w sprawie Jude'a Bellinghama Europejski gigant już po wstępnych kontaktach w sprawie Jude'a Bellinghama Jakub Kiwior z hitowym transferem możliwym już w styczniu. Nowy lider wyścigu Jakub Kiwior z hitowym transferem możliwym już w styczniu. Nowy lider wyścigu Mistrzostwa Świata: Lionel Messi ustanowił nowy rekord. Nikt nie dokonał tego na pięciu mundialach Mistrzostwa Świata: Lionel Messi ustanowił nowy rekord. Nikt nie dokonał tego na pięciu mundialach

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy