Legia Warszawa: Czesław Michniewicz po zwycięstwie nad Florą. „Nie jestem zaskoczony tym, co się działo na boisku”

Legia Warszawa: Czesław Michniewicz po zwycięstwie nad Florą. „Nie jestem zaskoczony tym, co się działo na boisku” fot. FotoPyK
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: TVP Sport

Trener Legii Warszawa Czesław Michniewicz zabrał głos na temat postawy swoich podopiecznych w meczu drugiej rundy eliminacji Ligi Mistrzów przeciwko Florze Tallinn (2-1).

Środa była dniem, w którym to Legia Warszawa przystąpiła do walki w ramach 2. rundy eliminacji Ligi Mistrzów. Podopieczni Czesława Michniewicza mierzyli się tego dnia z mistrzem Estonii, a więc Florą Tallinn.

Lepsi okazali się „Wojskowi”, którzy po ciężkim meczu pokonali rywala w stosunku 2-1. Bramki na wagę triumfu zdobywali Bartosz Kapustka i Rafael Lopes.

Po meczu na temat postawy swojej drużyny odniósł się wspomniany szkoleniowiec.

- Ja nie jestem zaskoczony tym, co działo się na boisku. Spodziewałem się dobrego, ale trudnego meczu. Udało nam się wygrać, choć po cichu liczyłem, że ten triumf będzie nieco bardziej okazały - przyznał Michniewicz.

- Szybko strzeliliśmy gola, ale później zabrakło Kapustki i zaczęły się nasze kłopoty. Kontuzja, którą odniósł, spowodowała, że szybko musieliśmy zmienić ustawienie i przejść na grę dwójką defensywnych pomocników, co z kolei było wodą na młyn dla rywala. Złe decyzje, złe wybory i tym właśnie goście się napędzali - dodaje.

Zdaniem 51-latka zwycięstwo jego drużyny mogło być bardziej okazało.

- Wygrana zawsze cieszy, bo to są puchary. Poza tym zawsze można liczyć na Rafaela Lopesa. On potrafi strzelać ważne bramki i za to jesteśmy mu wdzięczni. Ten mecz mogliśmy rozstrzygnąć wcześniej za sprawą strzałów Jędrzejczyka lub Wieteski. Rezultat jest, jaki jest - zakończył.

Rewanżowe spotkanie zostało zaplanowane na kolejny wtorek. Początek o 18:00.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] AS Roma pozyskała nowego napastnika. Rekord transferowy Uzbekistanu [OFICJALNIE] AS Roma pozyskała nowego napastnika. Rekord transferowy Uzbekistanu [OFICJALNIE] Juventus dopiął swego. Długo wyczekiwany napastnik pozyskany [OFICJALNIE] Juventus dopiął swego. Długo wyczekiwany napastnik pozyskany [OFICJALNIE] Chelsea nie odpuszcza tematu Lukaku. Złożyła już DWIE oferty Chelsea nie odpuszcza tematu Lukaku. Złożyła już DWIE oferty Juventus pozbywa się Meriha Demirala. Odejście Turka kluczem do DWÓCH innych operacji Juventus pozbywa się Meriha Demirala. Odejście Turka kluczem do DWÓCH innych operacji Southampton: Tino Livramento nowym „Świętym” [OFICJALNIE] Southampton: Tino Livramento nowym „Świętym” [OFICJALNIE] Moritz Leitner z nikłymi szansami na grę w Ekstraklasie. Nie przeszedł testów medycznych Moritz Leitner z nikłymi szansami na grę w Ekstraklasie. Nie przeszedł testów medycznych Grzegorz Krychowiak w Krasnodarze [OFICJALNIE] Grzegorz Krychowiak w Krasnodarze [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy