Legia Warszawa dopina piąty transfer?! Agent potwierdza zaawansowane negocjacje

Legia Warszawa dopina piąty transfer?! Agent potwierdza zaawansowane negocjacje fot. Tondela
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Piotr Koźmiński (Super Express)

Legia Warszawa powinna w najbliższych dniach dopełnić wszystkie formalności związane z zakontraktowaniem Richarda z Internacionalu. Tak przynajmniej uważa jego agent.

Przedstawiciele „Wojskowych” mają za sobą niezwykle pracowite dni, co pokazuje fakt, że przed rozpoczęciem rywalizacji w nowym sezonie zakontraktowali już Filipa Mladenovicia, Josipa Juranovicia, Rafę Lopesa i Artura Boruca.

Ekipa z województwa mazowieckiego nie zamierza jednak na tym poprzestać i być może już wkrótce ogłosi fakt nawiązania współpracy z Richardem, o czym poinformował agent piłkarza w rozmowie z Piotrem Koźmińskim z „Super Expressu”.

- Myślę, że sprawa wyjaśni się w najbliższych dniach. Tak, Legia chce Richarda. Tak, Richard bardzo chce iść do Legii. Tak, moim zdaniem sprawa jest bliska finalizacji, tak Legia jest zdecydowanym faworytem jeśli chodzi o pozyskanie tego gracza - powiedział Jorge Machado.

Zespół z Warszawy ma ponoć skłaniać się ku wypożyczeniu ofensywnego pomocnika, mogącego także występować na skrzydle, z zawarciem opcji definitywnego wykupu 20-letniego zawodnika, który jest formalnie związany z Internacionalem do końca 2021 roku.

Richard spędził ostatnie rozgrywki na podobnych warunkach w portugalskiej Tondeli, dla której rozegrał 29 spotkań i zdobył w nich dwie bramki oraz zanotował tyle samo asyst.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] EURO 2020: Porażka Polaków na rozpoczęcie Mistrzostw Europy EURO 2020: Porażka Polaków na rozpoczęcie Mistrzostw Europy EURO 2020: Wojciech Szczęsny pechowo zapisał się w historii turnieju EURO 2020: Wojciech Szczęsny pechowo zapisał się w historii turnieju EURO 2020: Składy na Polska - Słowacja. Sousa ZASKOCZYŁ! [OFICJALNIE] EURO 2020: Składy na Polska - Słowacja. Sousa ZASKOCZYŁ! [OFICJALNIE] EURO 2020: Schick z najładniejszą bramką Mistrzostw Europy?! [WIDEO] EURO 2020: Schick z najładniejszą bramką Mistrzostw Europy?! [WIDEO] Buffon gra dalej! [OFICJALNIE] „Wybieram między ambicją a emocjami” Buffon gra dalej! [OFICJALNIE] „Wybieram między ambicją a emocjami” Transferowi Klikacze - zapraszamy na naszą grupę z konkursami Transferowi Klikacze - zapraszamy na naszą grupę z konkursami Peter Schmeichel ponownie uderza w UEFA. „Tylko oni widzą w tym prawdę” Peter Schmeichel ponownie uderza w UEFA. „Tylko oni widzą w tym prawdę”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy