Legia Warszawa finalizuje głośny powrót! Ogromne zaskoczenie

Legia Warszawa finalizuje głośny powrót! Ogromne zaskoczenie fot. FotoPyK
Patryk Krenz
Patryk Krenz
Źródło: O Povo

Legia Warszawa finalizuje niespodziewany ruch. Jak donosi „O Povo” na Łazienkowską w ramach wypożyczenia wróci Luquinhas.

Legia Warszawa nie może być zadowolona z trwających rozgrywek. Najpierw zawiodła w Pucharze Polski, potem odpadła w kompromitującym stylu z fazy pucharowej Ligi Konferencji Europy. Uratować kampanię może już jedynie zajęciem miejsca na podium w lidze.

Nie ma żadnych wątpliwości, że latem stołeczna drużyna będzie musiała dokonać wzmocnień. Kadra nie została odpowiednio przygotowana na odejście Bartosza Slisza i Ernesta Muçiego. W dodatku nadal nie jest pewne, co dalej z kontraktem Josué.

Jak donosi brazylijskie „O Povo”, 15-krotny mistrz Polski poszuka pomocy u swojego dobrego znajomego.

Na Łazienkowską w ramach wypożyczenia ma wrócić Luquinhas, który po solidnym okresie w New York Red Bulls nie potrafi odnaleźć się na rodzimych boiskach.

W ostatnim czasie w barwach Fortalezy zagrał nieco ponad 200 minut w dziewięciu meczach. Nadal czeka na pierwsze trafienie.

Wedle wspomnianego źródła transfer to przesądzona sprawa. Legia zagwarantuje sobie opcję wykupu za osiem milionów reali brazylijskich, czyli około półtora miliona euro.

Doniesienia te potwierdził Gustavo Guimaraes z Território MLS.

Kibice warszawskiego klubu nadal z wypiekami na twarzy wspominają występy filigranowego ofensywnego pomocnika. Na przestrzeni trzech niepełnych sezonów rozegrał on 110 spotkań, w których zaliczył 12 bramek i 18 asyst. Przygodę nad Wisłą okrasił dwoma mistrzowskimi tytułami.

Teraz Luquinhas znajduje się na zakręcie - podobnie jak Legia.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Wysokość klauzuli Benjamina Šeško ustalona. Tyle będzie kosztował latem Wysokość klauzuli Benjamina Šeško ustalona. Tyle będzie kosztował latem Trzech kandydatów do zastąpienia Xaviego w FC Barcelonie Trzech kandydatów do zastąpienia Xaviego w FC Barcelonie Legia Warszawa zainteresowana niemieckim skrzydłowym Legia Warszawa zainteresowana niemieckim skrzydłowym Chelsea dopięła swego. Słowne porozumienie w sprawie transferu wielkiego talentu Chelsea dopięła swego. Słowne porozumienie w sprawie transferu wielkiego talentu Rafael Benítez rywalem... Marka Papszuna w walce o prestiżową posadę Rafael Benítez rywalem... Marka Papszuna w walce o prestiżową posadę Jagiellonia Białystok ratuje punkt w samej końcówce. Powrót na fotel lidera [WIDEO] Jagiellonia Białystok ratuje punkt w samej końcówce. Powrót na fotel lidera [WIDEO] Sensacyjny zwrot akcji w sprawie José Mourinho. To będzie jego nowy klub?! Sensacyjny zwrot akcji w sprawie José Mourinho. To będzie jego nowy klub?!

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy