Legia Warszawa jednak zatrzyma kluczową postać? Sprzeczne informacje w sprawie przyszłości

2023-05-04 17:30:14; Aktualizacja: 1 rok temu
Legia Warszawa jednak zatrzyma kluczową postać? Sprzeczne informacje w sprawie przyszłości Fot. FotoPyK
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko Źródło: Tomasz Włodarczyk [Meczyki.pl]

Filip Mladenović jednak nie parafował umowy z Panathinaikosem? Taki scenariusz kreśli Tomasz Włodarczyk, który twierdził, że Serb nadal może pozostać w Legii Warszawa.

Filip Mladenović to antybohater ostatnich dni, a wszystko przez sytuację, do której doszło po finale Pucharu Polski. Wtedy wziął on udział w bójce, która nie umknęła uwadze arbitra Piotra Lasyka. Ten ukarał Serba czerwoną kartką.

To jednak nie koniec jego kłopotów, bo sprawą powinna zająć się Komisja Dyscyplinarna.

W tle tych wydarzeń waży się przyszłość 31-latka. Jego kontrakt z Legią Warszawa wygasa 30 czerwca 2023 roku i do tej pory nie został przedłużony.

Kilkanaście godzin temu Karol Bugajski informował, że Mladenović ma już parafowany kontrakt z Panathinaikosem. Do porozumienia między stronami miało dojść jeszcze w kwietniu.

Sprawie postanowił przyjrzeć się Tomasz Włodarczyk, który poinformował, że lewy defensor wcale nie podpisał niczego z Grekami i nadal nie wie, co będzie robił w przyszłości.

Możliwe zatem, że jednak pozostanie przy Łazienkowskiej, a wydarzenie z finału Pucharu Polski może w tej sprawie pomóc. Jego domniemana kara powinna obowiązywać nawet poza granicami naszego kraju, co na pewno nie spodoba się potencjalnemu pracodawcy.

Filip Mladenović trafił do Legii Warszawa z Lechii Gdańsk. W tym sezonie rozegrał łącznie 30 spotkań, a jego dorobek to sześć bramek oraz siedem asyst.