Legia Warszawa: Kosta Runjaić przed startem rundy wiosennej. „To nasz cel”

Legia Warszawa: Kosta Runjaić przed startem rundy wiosennej. „To nasz cel” fot. FotoPyK
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Legia.net

Trener Legii Warszawa Kosta Runjaić wziął udział w konferencji prasowej, która poprzedza mecz przeciwko Koronie Kielce.

Legia Warszawa ma za sobą względnie udaną rundę jesienną. Ekipa prowadzona przez Kostę Runjaicia plasuje się w tabeli na drugim miejscu i do prowadzącego Rakowa Częstochowa traci dziewięć punktów.

Szanse na walkę o mistrzostwo Polski nadal są, ale do tego potrzeba będzie równa i przede wszystkim, dobra dyspozycja.

Na wstępie „Wojskowi” zmierzą się u siebie z Koroną Kielce.

Zanim pierwszy mecz oficjalny mecz Legii Warszawa w 2023 roku, odbyła się konferencja prasowa, a udział wziął w niej trener Kosta Runjaić.

- W tym momencie dla nas najważniejsza jest nasza dyspozycja i właśnie na tym się koncentrujemy. Chcemy pokazać się z dobrej strony i wygrać. Wykorzystaliśmy długą przerwę na odbudowę naszej niezłej dyspozycji - stwierdził.

Niemiec wypowiedział się także na temat celów na rundę wiosenną.

- Chcemy obronić miejsce w czubie tabeli, zrobić swoją robotę. Myślę, że odrobiliśmy zadanie domowe. Pragniemy pokazać się z jak najlepszej strony i osiągnąć lepszą pozycję na zakończenie rundy. Powiedziałem już, że bardzo poważnie traktujemy rozgrywki pucharowe, naszym celem jest wygranie Pucharu Polski - dodał.

Początek niedzielnego meczu pomiędzy Legią Warszawa a Koroną Kielce o 15:00.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Bayern Monachium: Zatrudnienie Thomasa Tuchela zwiększyło szanse na hitowy transfer Bayern Monachium: Zatrudnienie Thomasa Tuchela zwiększyło szanse na hitowy transfer Venezia może ściągnąć Polaka Venezia może ściągnąć Polaka FC Barcelona z niespodziewanym kandydatem na prawego obrońcę? „Był obserwowany w czwartek” FC Barcelona z niespodziewanym kandydatem na prawego obrońcę? „Był obserwowany w czwartek” Matty Cash udawał kontuzję? Ekspert ma swoje wnioski Matty Cash udawał kontuzję? Ekspert ma swoje wnioski Mateusz Borek znowu ostro o reprezentacji Polski: To mnie zażenowało najbardziej Mateusz Borek znowu ostro o reprezentacji Polski: To mnie zażenowało najbardziej Górnik Zabrze: Jan Urban rozpoczyna porządki. Pożegnano pomocnika [OFICJALNIE] Górnik Zabrze: Jan Urban rozpoczyna porządki. Pożegnano pomocnika [OFICJALNIE] Legia Warszawa: Po nich spodziewano się na pewno więcej Legia Warszawa: Po nich spodziewano się na pewno więcej

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy