Legia Warszawa: Łakomy odchodzi z mistrza Polski. Czas na grę w Ekstraklasie [OFICJALNIE]

Legia Warszawa: Łakomy odchodzi z mistrza Polski. Czas na grę w Ekstraklasie [OFICJALNIE] fot. Łukasz Łakomy
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Zagłębie Lubin

Nowym zawodnikiem Zagłębia Lubin na zasadzie wolnego transferu zostanie Łukasz Łakomy. Tym samym rozstaje się on z Legią Warszawa.

O przeprowadzce niespełna 20-latka do Zagłębia Lubin mówiło się właściwie od kilku miesięcy. Te zapowiedzi znalazły swoje odzwierciedlenie we wtorkowy wieczór.

Legia Warszawa doszła do porozumienia, na mocy którego środkowy pomocnik od teraz będzie trenował z zespołem "Miedziowych".

Kontrakt z nowym pracodawcą podpisze natomiast 25 stycznia. Wtedy to bowiem wygaśnie jego umowa z mistrzem Polski.

Łakomy znalazł się tym samym w kadrze zespołu prowadzonego przez Martina Ševelę na obóz przygotowawczy w tureckim Belek.

Urodzony w Puławach defensywny pomocnik występował w rundzie jesiennej w zespole rezerw. Tam zanotował łącznie pięć występów, a jego dorobek to trzy bramki i dwie asysty.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Awantura na treningu Newcastle United. Zawodnik obraził trenera, było blisko bójki Awantura na treningu Newcastle United. Zawodnik obraził trenera, było blisko bójki Węgry bez największej gwiazdy w meczu z Polską Węgry bez największej gwiazdy w meczu z Polską EURO 2020 w mniejszej liczbie miast?! UEFA rozważa odebranie turnieju trzem gospodarzom EURO 2020 w mniejszej liczbie miast?! UEFA rozważa odebranie turnieju trzem gospodarzom Serie A: Piotr Zieliński znowu to zrobił. Ładny gol Polaka [WIDEO] Serie A: Piotr Zieliński znowu to zrobił. Ładny gol Polaka [WIDEO] Wisła Kraków z nowymi informacjami o stanie zdrowia Uroša Radakovicia Wisła Kraków z nowymi informacjami o stanie zdrowia Uroša Radakovicia Olympique Marsylia doszedł do porozumienia z Villasem-Boasem [OFICJALNIE] Olympique Marsylia doszedł do porozumienia z Villasem-Boasem [OFICJALNIE] Real Madryt: Varane może odejść latem. Gigant stara się o transfer Real Madryt: Varane może odejść latem. Gigant stara się o transfer

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy