Legia Warszawa: Mahir Emreli udał się na rozmowy z dwoma klubami
2022-01-08 20:39:02; Aktualizacja: 3 lata temu
Mahir Emreli rozmawiał z przedstawicielami Galatasaray oraz İstanbul Başakşehir - uważa Sportinfo.az.
Napastnik Legii Warszawa, który chce odejść z zespołu mistrza Polski, znajduje się na celownikach kilku klubów. Wśród nich są chociażby drużyny z Węgier oraz Dinamo Zagrzeb. Teraz pojawił się temat jego przenosin do Turcji.
Sportinfo.az podaje, że Emreli udał się nad Bosfor, gdzie rozmawiał z działaczami Galatasaray oraz İstanbul Başakşehir. Aktualnie wyżej w tabeli tureckiej ekstraklasy jest ta druga drużyna - zajmuje trzecie miejsce. Galatasaray jest dziesiąte.
Azerskie źródło podkreśla, że Emreli nie chce już grać w Polsce i celem piłkarza jest spróbowanie swoich sił w lepszej lidze. 24-latek otrzymał już oferty z kilku krajów i wkrótce ma podjąć decyzję dotyczącą przyszłości.Popularne
Przedstawiciele piłkarza dążą do rozwiązania kontraktu z Legią z winy klubu, tłumacząc to niezapewnieniem Emreliemu bezpieczeństwa. Dotyczy to niedawnej sytuacji z kibicami mistrza Polski.
W rozmowie z „Przeglądem Sportowym” na temat Emreliego wypowiedział się trener Legii Aleksandar Vuković. Jak przyznał między innymi: - To bardzo prosta sprawa. Jeśli ktoś nie zamierza być w Legii, to wolę o tym wiedzieć jak najszybciej. Nie dotyczy to jedynie Emreliego, ale także każdego innego zawodnika, który nie widzi się w tym zespole. Chcę mieć jasność. (…) Są w życiu sytuacje, w których poznajemy, kto jakim jest człowiekiem. Ja wiem, jaki jest Luquinhas, dziś natomiast nie wiem, kim jest Emreli.










![Jamie Vardy wciąż to ma! Dublet Anglika w starciu z drużyną Łukasza Skorupskiego [WIDEO]](img/photos/113201/170x113/vardy.jpg)







![Jamie Vardy wciąż to ma! Dublet Anglika w starciu z drużyną Łukasza Skorupskiego [WIDEO]](img/photos/113201/90x60/vardy.jpg)








![Tak wykończył akcję najdroższy piłkarz w historii Ekstraklasy [WIDEO]. Legia Warszawa nadal bez przełamania](img/photos/113200/170x113/rajovic.jpg)




