Legia Warszawa: Postępy w sprawie bardzo ważnego podpisu

Legia Warszawa: Postępy w sprawie bardzo ważnego podpisu fot. FotoPyK
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Marcin Szymczyk [Legia.net]

Legia Warszawa podpisze nowy kontrakt z Josué? Marcin Szymczyk z Legia.net informuje o pewnych postępach w tej sprawie.

Josué nie narzeka na brak zainteresowania i może liczyć na oferty z klubów, które stać na zaoferowanie mu wyższego wynagrodzenia od Legii Warszawa. Portugalczyk dobrze czuje się jednak w stolicy naszego kraju i dał pierwszeństwo w negocjacjach aktualnemu zespołowi.

Jak pisze Marcin Szymczyk, agent piłkarza rozmawiał już z dyrektorem sportowym wicelidera Ekstraklasy Jackiem Zielińskim w sprawie przedłużenia współpracy przez 32-latka. Przedstawił on jego oczekiwania, na co klub odpowiedział zmienioną w pewnym stopniu ofertą.

Negocjacje będą jeszcze trwały, ale można mówić o pewnych postępach. Powyższe źródło podkreśla, że obie strony są skłonne do ustępstw.

Zatrzymanie ofensywnego pomocnika byłoby dla Legii bardzo ważnym krokiem w kontekście kolejnego sezonu. Piłkarz z Półwyspu Iberyjskiego to lider drużyny, który w trwających rozgrywkach uzbierał 11 trafień i pięć asyst w Ekstraklasie. Do tego dorzucił trzy bramki i trzy ostatnie podania w Pucharze Polski.

Według powyższego źródła władze Legii nie zrezygnowały również z przedłużenia umowy z Filipem Mladenoviciem. Sprawa pozostaje otwarta.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Ma najwięcej czystych kont w Ekstraklasie, przed nim historyczne osiągnięcie Ma najwięcej czystych kont w Ekstraklasie, przed nim historyczne osiągnięcie Hansi Flick zainteresowany przejęciem tej drużyny Hansi Flick zainteresowany przejęciem tej drużyny U Marka Papszuna jest skreślony? Piłkarz może mieć trudno o grę w barwach Rakowa Częstochowa U Marka Papszuna jest skreślony? Piłkarz może mieć trudno o grę w barwach Rakowa Częstochowa Czterech kandydatów na nowego menedżera Chelsea Czterech kandydatów na nowego menedżera Chelsea OFICJALNIE: Mauricio Pochettino odchodzi z Chelsea OFICJALNIE: Mauricio Pochettino odchodzi z Chelsea Młody Słowak z Legii Warszawa zagrał 90  minut na Mistrzostwach Europy juniorów Młody Słowak z Legii Warszawa zagrał 90 minut na Mistrzostwach Europy juniorów OFICJALNIE: Prawdopodobny uczestnik EURO 2024 zostaje w Cracovii OFICJALNIE: Prawdopodobny uczestnik EURO 2024 zostaje w Cracovii

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy