Legia Warszawa: Saga w sprawie nowego kontraktu gwiazdy dobiega końca

Legia Warszawa: Saga w sprawie nowego kontraktu gwiazdy dobiega końca fot. FotoPyK
Patryk Krenz
Patryk Krenz
Źródło: Sebastian Staszewski [Twitter]

Szanse na pozostanie Filipa Mladenovicia w Legii Warszawa znacznie wzrosły. Rozmowy zmierzają w dobrą stronę, a ich rezultat powinniśmy wkrótce poznać - donosi Sebastian Staszewski z Inerii.pl.

Doświadczony Serb to kluczowa postać Legii Warszawa, stąd w stolicy liczą na kontynuowanie tej współpracy. 31-latek musi podjąć trudną decyzję, gdyż zainteresowanie wyraża nim Panathinaikos, w którym mógłby, przynajmniej na papierze, liczyć na lepsze zarobki.

Rozmowy w sprawie przedłużenia umowy trwają od dłuższego czasu. Coraz więcej wskazuje na to, iż zakończą się pomyślnie dla wicemistrzów Polski.

Jak donosi Sebastian Staszewski z portalu Interia.pl, były piłkarz Standardu Liège czy 1.FC Köln zbliża się do pozostania na Łazienkowskiej. Nic nie jest przesądzone, aczkolwiek wszystko zmierza w dobrą stronę.

Decyzja w sprawie przyszłości Mladenovicia powinna zapaść w ciągu kilku najbliższych dni.

31-letni wszechstronny zawodnik trafił na Łazienkowską latem 2020 roku z Lechii Gdańsk. Od tego momentu w trykocie „Legionistów” uzbierał 102 spotkania, 15 goli i 22 asysty. Przygodę tę okrasił, jak na razie, mistrzostwem i pucharem Polski.

W międzyczasie trwają również zaawansowane rozmowy w kwestii nowej umowy dla Josué. W przypadku Portugalczyka narosło ostatnio w klubie sporo optymizmu.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Polacy z porażką w pierwszym meczu na EURO U-17. Ale będzie tylko łatwiej! Polacy z porażką w pierwszym meczu na EURO U-17. Ale będzie tylko łatwiej! Ma najwięcej czystych kont w Ekstraklasie, przed nim historyczne osiągnięcie Ma najwięcej czystych kont w Ekstraklasie, przed nim historyczne osiągnięcie Hansi Flick zainteresowany przejęciem tej drużyny Hansi Flick zainteresowany przejęciem tej drużyny U Marka Papszuna jest skreślony? Piłkarz może mieć trudno o grę w barwach Rakowa Częstochowa U Marka Papszuna jest skreślony? Piłkarz może mieć trudno o grę w barwach Rakowa Częstochowa Czterech kandydatów na nowego menedżera Chelsea Czterech kandydatów na nowego menedżera Chelsea OFICJALNIE: Mauricio Pochettino odchodzi z Chelsea OFICJALNIE: Mauricio Pochettino odchodzi z Chelsea Młody Słowak z Legii Warszawa zagrał 90  minut na Mistrzostwach Europy juniorów Młody Słowak z Legii Warszawa zagrał 90 minut na Mistrzostwach Europy juniorów

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy