Legia Warszawa sprawdza nowego bramkarza

Legia Warszawa sprawdza nowego bramkarza fot. Transfery.info
Redakcja
Redakcja
Źródło: Legia Warszawa

Reprezentant litewskiej młodzieżówki Emiljus Zubas przebywa na testach w Legii Warszawa.

Litwin ma 22 lata i reprezentuje barwy Eksranasa Poniewież, z którym zdobył mistrzostwo kraju. W zakończonym właśnie sezonie Zubas wystąpił w 33 meczach ligowych, oraz pięciu spotkaniach w eliminacjach do Ligi Mistrzów i Ligi Europy.

Zawodnik został wypatrzony przez Legię w lipcowym sparingu, który zakończył się wygraną drużyny Jana Urbana 2:1. Piłkarz ma ważny kontrakt do końca bieżącego roku.

- Legia to mocny zespół, a w jej szeregach nie brakuje dobrych zawodników. Drużyna jest liderem w polskiej Ekstraklasie, w której jest wyższy poziom niż na Litwie. W lipcu zagrałem przeciwko Legii w towarzyskim spotkaniu. Wszyscy piłkarze występujący w tym zespole mają spore umiejętności i prezentują wysoki poziom. Będę tutaj przez trzy, może cztery dni - powiedział Zubas

- Dajmy mu kilka dni na zaprezentowanie umiejętności - podsumował Krzysztof Dowhań po zakończeniu treningu.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Ronaldinho potwierdza: Mój syn dołączy do FC Barcelony Ronaldinho potwierdza: Mój syn dołączy do FC Barcelony OFICJALNIE: Luis Mata odszedł z Pogoni Szczecin. Transfer w ramach Ekstraklasy OFICJALNIE: Luis Mata odszedł z Pogoni Szczecin. Transfer w ramach Ekstraklasy „Wielka szóstka” Premier League żąda surowej kary dla Manchesteru City „Wielka szóstka” Premier League żąda surowej kary dla Manchesteru City Eyüp Türkaslan nie żyje. Jego ciało wydobyto spod gruzów Eyüp Türkaslan nie żyje. Jego ciało wydobyto spod gruzów Jakub Świerczok już po testach medycznych, ale transfer nadal niepewny Jakub Świerczok już po testach medycznych, ale transfer nadal niepewny Jakub Świerczok wraca do futbolu. Może zagrać w Ekstraklasie Jakub Świerczok wraca do futbolu. Może zagrać w Ekstraklasie Kacper Tobiasz może latem odejść z Legii Warszawa. „Bardzo poważne zainteresowanie” Kacper Tobiasz może latem odejść z Legii Warszawa. „Bardzo poważne zainteresowanie”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy