Legia Warszawa z nową ofertą za Deiana Sorescu

Legia Warszawa z nową ofertą za Deiana Sorescu fot. FotoPyK
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Bartkovy | Twitter

Legia Warszawa złożyła nową ofertę za Deiana Sorescu - informuje na Twitterze dobrze zorientowany Bartkovy.

Środa była dniem, w którym to warszawska Legia mierzyła się przed własną publicznością z Florą Tallinn w ramach 2. rundy eliminacji do Ligi Mistrzów.

Spotkanie zakończyło się zwycięstwem mistrzów Polski w stosunku 2-1. Decydującego gola w końcówce meczu zdobył Rafael Lopes.

„Wojskowi” nie są jeszcze pewni awansu, ale mimo to w kuluarach toczone są rozmowy w kwestii potencjalnych wzmocnień. Stołeczny zespół od jakiegoś czasu zabiega o Deiana Sorescu.

Pierwsza oferta za tego gracza została złożona jeszcze w czerwcu i opiewała na 350 tysięcy euro. Odrzuciło ją jednak Dinamo Bukareszt, które chce milion euro.

Okazuje się, że Legia nie zrezygnowała z tego pomysłu i postanowiła wystosować kolejną propozycję. Tym razem opiewa na 500 tysięcy euro - informuje na Twitterze Bartkovy.

Działacze muszą się jednak spieszyć, bo w ostatnich dniach mówiło się, że o prawego defensora zabiega też mistrz Węgier, Ferencvárosi.

Ewentualne pozyskanie 23-latka jest jednak prawdopodobnie w dużej mierze uzależnione od sprzedaży Josipa Juranovicia, którym interesują się takie kluby jak Fiorentina oraz Spartak Moskwa.

Sorescu ma już na koncie jeden występ w obecnym sezonie ligi rumuńskiej. Co ciekawe, ustrzelił w nim hat-tricka, a jego drużyna pokonała Voluntari rezultatem 3-2.

Ponadto ma on też w swoim dorobku dwa występy w dorosłej kadrze Rumunii.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Kapitan Górnika Zabrze: Powiedziałem sędziemu, że jest frajer, ale to znaczy, że jest gość [WIDEO] Kapitan Górnika Zabrze: Powiedziałem sędziemu, że jest frajer, ale to znaczy, że jest gość [WIDEO] Kto zostanie trenerem Wisły Kraków? Możliwi kandydaci Kto zostanie trenerem Wisły Kraków? Możliwi kandydaci Wisła Kraków z krótkim komunikatem [OFICJALNIE]. Kluczowe spotkanie Wisła Kraków z krótkim komunikatem [OFICJALNIE]. Kluczowe spotkanie Wisła Kraków: Radosław Sobolewski podał się do dymisji Wisła Kraków: Radosław Sobolewski podał się do dymisji Wisła Kraków czwarty raz pokonana. „Sabotażysta” [WIDEO] Wisła Kraków czwarty raz pokonana. „Sabotażysta” [WIDEO] Zmarnowana szansa drużyny Cristiano Ronaldo. Al-Hilal zmiażdżyło Al-Nassr [WIDEO] Zmarnowana szansa drużyny Cristiano Ronaldo. Al-Hilal zmiażdżyło Al-Nassr [WIDEO] Bogusław Leśnodorski w sprawie Legii Warszawa. „Myślę, że chyba nadszedł czas...” Bogusław Leśnodorski w sprawie Legii Warszawa. „Myślę, że chyba nadszedł czas...”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy