Legia Warszawa z nową ofertą za Deiana Sorescu

Legia Warszawa z nową ofertą za Deiana Sorescu fot. FotoPyK
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Bartkovy | Twitter

Legia Warszawa złożyła nową ofertę za Deiana Sorescu - informuje na Twitterze dobrze zorientowany Bartkovy.

Środa była dniem, w którym to warszawska Legia mierzyła się przed własną publicznością z Florą Tallinn w ramach 2. rundy eliminacji do Ligi Mistrzów.

Spotkanie zakończyło się zwycięstwem mistrzów Polski w stosunku 2-1. Decydującego gola w końcówce meczu zdobył Rafael Lopes.

„Wojskowi” nie są jeszcze pewni awansu, ale mimo to w kuluarach toczone są rozmowy w kwestii potencjalnych wzmocnień. Stołeczny zespół od jakiegoś czasu zabiega o Deiana Sorescu.

Pierwsza oferta za tego gracza została złożona jeszcze w czerwcu i opiewała na 350 tysięcy euro. Odrzuciło ją jednak Dinamo Bukareszt, które chce milion euro.

Okazuje się, że Legia nie zrezygnowała z tego pomysłu i postanowiła wystosować kolejną propozycję. Tym razem opiewa na 500 tysięcy euro - informuje na Twitterze Bartkovy.

Działacze muszą się jednak spieszyć, bo w ostatnich dniach mówiło się, że o prawego defensora zabiega też mistrz Węgier, Ferencvárosi.

Ewentualne pozyskanie 23-latka jest jednak prawdopodobnie w dużej mierze uzależnione od sprzedaży Josipa Juranovicia, którym interesują się takie kluby jak Fiorentina oraz Spartak Moskwa.

Sorescu ma już na koncie jeden występ w obecnym sezonie ligi rumuńskiej. Co ciekawe, ustrzelił w nim hat-tricka, a jego drużyna pokonała Voluntari rezultatem 3-2.

Ponadto ma on też w swoim dorobku dwa występy w dorosłej kadrze Rumunii.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Tokio 2020: Składy na mecz półfinałowy Meksyk - Brazylia [OFICJALNIE] Tokio 2020: Składy na mecz półfinałowy Meksyk - Brazylia [OFICJALNIE] AS Roma pozyskała nowego napastnika. Rekord transferowy Uzbekistanu [OFICJALNIE] AS Roma pozyskała nowego napastnika. Rekord transferowy Uzbekistanu [OFICJALNIE] Juventus dopiął swego. Długo wyczekiwany napastnik pozyskany [OFICJALNIE] Juventus dopiął swego. Długo wyczekiwany napastnik pozyskany [OFICJALNIE] Chelsea nie odpuszcza tematu Lukaku. Złożyła już DWIE oferty Chelsea nie odpuszcza tematu Lukaku. Złożyła już DWIE oferty Juventus pozbywa się Meriha Demirala. Odejście Turka kluczem do DWÓCH innych operacji Juventus pozbywa się Meriha Demirala. Odejście Turka kluczem do DWÓCH innych operacji Southampton: Tino Livramento nowym „Świętym” [OFICJALNIE] Southampton: Tino Livramento nowym „Świętym” [OFICJALNIE] Moritz Leitner z nikłymi szansami na grę w Ekstraklasie. Nie przeszedł testów medycznych Moritz Leitner z nikłymi szansami na grę w Ekstraklasie. Nie przeszedł testów medycznych

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy