Legia Warszawa znalazła następcę Josipa Juranovicia?! Nowa oferta

Legia Warszawa znalazła następcę Josipa Juranovicia?! Nowa oferta fot. FotoPyK
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: digisport.ro | gsp.ro

Legia Warszawa nadal czyni starania w kierunku sprowadzenia Deiana Sorescu - informuje digisport.ro.

W poniedziałek Legia Warszawa poinformowała o sprowadzeniu nowego lewego wahadłowego. Do zespołu prowadzonego przez Czesława Michniewicza dołączył były zawodnik między innymi Nottingham Forest oraz Benfiki, a więc Yuri Ribeiro.

Okazuje się jednak, że nie będzie to ostatni ruch transferowy działaczy mistrzów Polski. Odejście Josipa Juranovicia powoduje, że władze stołecznego klubu szukają też prawego wahadłowego.

Z tego powodu w stolicy wrócili do zainteresowania Deianem Sorescu.

Jak można wysnuć z poprzedniego zdanie, chęć pozyskania Rumuna to nic nowego. Działacze „Wojskowych” obserwowali go jeszcze w czerwcu. Wtedy to złożyli też ofertę, która opiewała na 350 tysięcy euro. Ta jednak została odrzucona, bo Dinamo Bukareszt oczekiwało milion euro.

Teraz Legia ma pieniądze, bo sprzedała wspomnianego Juranovicia, dlatego też postanowiono ponowić ofertę. Według digisport.ro opiewa ona na 500 tysięcy euro.

Co na to Rumuni? W tej chwili nie wiadomo, ale wydaje się, że mistrzowie Polski są mocno zdeterminowani, aby sprowadzić 23-latka i zrobią wszystko, aby ten wkrótce zawitał na Łazienkowską. O zawodnika zabiega też Gazişehir Gaziantep, który jest rzekomo w stanie zaproponować 600 tysięcy euro.

Sorescu to uniwersalny zawodnik, bo może grać zarówno na obu skrzydłach (preferuje prawą stronę), jak i na prawej obronie oraz na prawym wahadle. Jego pozyskanie może Czesławowi Michniewiczowi ułatwić życie.

Jego kontrakt z obecnym pracodawcą jest ważny do 30 czerwca 2023 roku.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] OFICJALNIE: Henrik Ojamaa ma nowy klub OFICJALNIE: Henrik Ojamaa ma nowy klub David de Gea jest otwarty na transfer do tego klubu David de Gea jest otwarty na transfer do tego klubu Mohamed Ihattaren coraz bliżej Polski. Jeszcze jedna próba reanimowania kariery [OFICJALNIE] Mohamed Ihattaren coraz bliżej Polski. Jeszcze jedna próba reanimowania kariery [OFICJALNIE] Erik Expósito z ofertą na stole. „Dwójka z przodu” Erik Expósito z ofertą na stole. „Dwójka z przodu” Dyrektor sportowy Śląska Wrocław: To najmocniejszy zespół, z jakim graliśmy w tym roku Dyrektor sportowy Śląska Wrocław: To najmocniejszy zespół, z jakim graliśmy w tym roku Bayern Monachium, Chelsea, Manchester United i PSG zainteresowane bramkarzem Bayern Monachium, Chelsea, Manchester United i PSG zainteresowane bramkarzem Lech Poznań: Adriel Ba Loua ofiarą zimy. Wiadomo, jak długo będzie pauzował [OFICJALNIE] Lech Poznań: Adriel Ba Loua ofiarą zimy. Wiadomo, jak długo będzie pauzował [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy