Legia Warszawa znalazła następcę Josipa Juranovicia?! Nowa oferta

Legia Warszawa znalazła następcę Josipa Juranovicia?! Nowa oferta fot. FotoPyK
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: digisport.ro | gsp.ro

Legia Warszawa nadal czyni starania w kierunku sprowadzenia Deiana Sorescu - informuje digisport.ro.

W poniedziałek Legia Warszawa poinformowała o sprowadzeniu nowego lewego wahadłowego. Do zespołu prowadzonego przez Czesława Michniewicza dołączył były zawodnik między innymi Nottingham Forest oraz Benfiki, a więc Yuri Ribeiro.

Okazuje się jednak, że nie będzie to ostatni ruch transferowy działaczy mistrzów Polski. Odejście Josipa Juranovicia powoduje, że władze stołecznego klubu szukają też prawego wahadłowego.

Z tego powodu w stolicy wrócili do zainteresowania Deianem Sorescu.

Jak można wysnuć z poprzedniego zdanie, chęć pozyskania Rumuna to nic nowego. Działacze „Wojskowych” obserwowali go jeszcze w czerwcu. Wtedy to złożyli też ofertę, która opiewała na 350 tysięcy euro. Ta jednak została odrzucona, bo Dinamo Bukareszt oczekiwało milion euro.

Teraz Legia ma pieniądze, bo sprzedała wspomnianego Juranovicia, dlatego też postanowiono ponowić ofertę. Według digisport.ro opiewa ona na 500 tysięcy euro.

Co na to Rumuni? W tej chwili nie wiadomo, ale wydaje się, że mistrzowie Polski są mocno zdeterminowani, aby sprowadzić 23-latka i zrobią wszystko, aby ten wkrótce zawitał na Łazienkowską. O zawodnika zabiega też Gazişehir Gaziantep, który jest rzekomo w stanie zaproponować 600 tysięcy euro.

Sorescu to uniwersalny zawodnik, bo może grać zarówno na obu skrzydłach (preferuje prawą stronę), jak i na prawej obronie oraz na prawym wahadle. Jego pozyskanie może Czesławowi Michniewiczowi ułatwić życie.

Jego kontrakt z obecnym pracodawcą jest ważny do 30 czerwca 2023 roku.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Tottenham na letnich zakupach w Atlético Madryt? Dwóch zawodników na radarze Tottenham na letnich zakupach w Atlético Madryt? Dwóch zawodników na radarze Dwie zaskakujące oferty za Nicolò Zaniolo. „Poniedziałek może być decydujący” Dwie zaskakujące oferty za Nicolò Zaniolo. „Poniedziałek może być decydujący” Transfery - Relacja na żywo [05/02/2023] Transfery - Relacja na żywo [05/02/2023] Jakub Kałuziński z szansą na pozostanie w Ekstraklasie. Lechia Gdańsk otrzymała ofertę Jakub Kałuziński z szansą na pozostanie w Ekstraklasie. Lechia Gdańsk otrzymała ofertę Bayern Monachium z ciekawym transferem wewnątrz Bundesligi? Może sięgnąć po rozchwytywanego pomocnika Bayern Monachium z ciekawym transferem wewnątrz Bundesligi? Może sięgnąć po rozchwytywanego pomocnika FC Barcelona: Siedmiu chętnych na Ansu Fatiego. Jednemu zależy najbardziej FC Barcelona: Siedmiu chętnych na Ansu Fatiego. Jednemu zależy najbardziej Jürgen Klopp po 0:3 Liverpoolu z Wolverhampton Wanderers: Nie potrafię tego wytłumaczyć Jürgen Klopp po 0:3 Liverpoolu z Wolverhampton Wanderers: Nie potrafię tego wytłumaczyć

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy