Leo Messi i Luis Suárez znów w jednym klubie?!

Leo Messi i Luis Suárez znów w jednym klubie?! fot. Cosmin Iftode / Shutterstock.com
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Catalunya Ràdio

Leo Messi i Luis Suárez mogą ponownie skrzyżować swoje drogi. Obaj piłkarze mają w planach spotkać się ponownie w jednej szatni, jako zawodnicy Interu Miami - poinformował Xavi Campos w „Catalunya Ràdio”.

Reprezentant Urugwaju należał od sezonu 2014/2015 do grona najwierniejszych kompanów wychowanka „Dumy Katalonii”. Obaj panowie na przestrzeni minionych lat zbliżyli się do siebie na tyle, że regularnie spędzali razem wakacje oraz dzielili się między sobą osobistymi chwilami radości i smutku.

Wspólna droga dwóch ofensywnych zawodników dobiegła końca po zakończeniu poprzednich rozgrywek, kiedy to poprzednie władze Barcelony postanowiły przedwcześnie rozwiązać współpracę z Luisem Suárezem ze względu na trudną sytuację finansową klubu wywołaną przez wybuch pandemii koronawirusa.

Blisko 34-letni napastnik nie narzekał w zaistniałej sytuacji na brak propozycji i ostatecznie zdecydował się na kontynuowanie swojej przygody z futbolem w Atlético Madryt, gdzie w dotychczas czternastu rozegranych meczach zdobył dziesięć bramek oraz zanotował jedną asystę.

Urugwajczyk jest związany z „Los Rojiblancos” do końca czerwca 2022 roku i obecnie nic nie wskazuje na to, aby po tym okresie doświadczony piłkarz występował dalej w Europie, ponieważ ma zamiar spędzić ostatnie chwile swojej kariery w Major League Soccer, gdzie od dłuższego czasu o jego względy zabiega Inter Miami.

Xavi Campos przyznał w „Catalunya Ràdio”, że Luis Suárez może po wygaśnięciu obowiązującej umowy udać się do wspomnianego klubu razem z Leo Messim, ponieważ obaj panowie mają planować swój wspólny wyjazd do Ameryki Północnej.

Argentyńczyk zdradził nawet w wywiadzie udzielonym La Sexta, że rozważa wykonanie takiego ruchu, który wydaje się całkiem prawdopodobny.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Liga Mistrzów: Chelsea - Atlético Madryt ostatecznie w... Londynie [OFICJALNIE] Liga Mistrzów: Chelsea - Atlético Madryt ostatecznie w... Londynie [OFICJALNIE] Haaland podziwia Lewandowskiego. „On jest szalony, po prostu szalony” Haaland podziwia Lewandowskiego. „On jest szalony, po prostu szalony” Dan Petrescu znów do wzięcia. Rumun zwolniony po 44 dniach [OFICJALNIE] Dan Petrescu znów do wzięcia. Rumun zwolniony po 44 dniach [OFICJALNIE] Raiola: Haaland? Stać na niego tylko dziesięć klubów, w tym cztery z Premier League Raiola: Haaland? Stać na niego tylko dziesięć klubów, w tym cztery z Premier League Marcin Bułka nie zagra przez kilka tygodni [OFICJALNIE] Marcin Bułka nie zagra przez kilka tygodni [OFICJALNIE] Prawnik rodziny Diego Maradony szokuje. „Jego zabójstwo zostało udowodnione” Prawnik rodziny Diego Maradony szokuje. „Jego zabójstwo zostało udowodnione” Ponad 6500 ofiar organizacji mundialu w Katarze Ponad 6500 ofiar organizacji mundialu w Katarze

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy