L’Equipe: Decyzja Lassany Diarry!

L’Equipe: Decyzja Lassany Diarry!
Piotr Przyborowski
Piotr Przyborowski
Źródło: L’Equipe

Lass Diarra chciałby letniego transferu do PSG.

Wiele wskazuje na to, że doświadczony pomocnik po obecnym sezonie opuści Marsylię, w której prezentuje się naprawdę dobrze. Zawodnik nie może narzekać na brak ofert m.in. z Premier League, ale sam wolałby pozostać w Ligue 1 i dołączyć do ekipy mistrza Francji.

Jak twierdzi "L’Equipe", piłkarz poprosił już swoich agentów o to, by rozpoczęli negocjacje z paryżanami. Oni również wyrażają chęć współpracy, a Diarra miałby być na Parc des Princes następcą Thiago Motty.

31-latek w przeszłości był zawodnikiem takich klubów jak Real Madryt, Arsenal czy Chelsea. Do Marsylii dołączył zeszłego lata po tym, jak przez rok pozostawał bez pracodawcy.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Ajax Amsterdam przetopił mistrzowską paterę! „Dajemy kibicom namacalne wspomnienie tego sezonu” Ajax Amsterdam przetopił mistrzowską paterę! „Dajemy kibicom namacalne wspomnienie tego sezonu” OFICJALNIE: Van Dijk zrezygnował z występu w EURO 2020 OFICJALNIE: Van Dijk zrezygnował z występu w EURO 2020 Bayern Monachium. Kahn potwierdza: Taki transfer jest dla nas niewyobrażalny Bayern Monachium. Kahn potwierdza: Taki transfer jest dla nas niewyobrażalny Salomon Kalou dołączy do raczkującej potęgi. Tworzy się afrykański Dream Team Salomon Kalou dołączy do raczkującej potęgi. Tworzy się afrykański Dream Team OFICJALNIE: Hitowy transfer reprezentacyjny Aymerica Laporte OFICJALNIE: Hitowy transfer reprezentacyjny Aymerica Laporte Inter Mediolan: Sytuacja coraz bardziej napięta. Gwiazdy tracą wiarę w projekt Inter Mediolan: Sytuacja coraz bardziej napięta. Gwiazdy tracą wiarę w projekt FC Barcelona: Koeman po remisie z Levante. „Gdy zaczynasz tak grać, trudno cokolwiek zmienić” FC Barcelona: Koeman po remisie z Levante. „Gdy zaczynasz tak grać, trudno cokolwiek zmienić”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy