L'Equipe: Zouma blisko Marsylii

L'Equipe: Zouma blisko Marsylii
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: L'Equipe

Jak donosi „L'Equipe”, działaczom Olympique Marsylia coraz bardziej zależy na sprowadzeniu Kurta Zoumy.

Akcje francuskiego obrońcy Chelsea nie stoją w Londynie zbyt wysoko. Po tym, jak 22-latek wrócił zimą do pełni sił po poważnej kontuzji, zanotował dziewięć spotkań w Premier League, w większości z nich wchodząc na boisko na kilka minut. Ostatnio co prawda rozegrał cały mecz i zaliczył asystę przeciwko Watfordowi, ale nie zmieniło to jego położenia na Stamford Bridge.


Najbardziej prawdopodobną opcją jest w tym momencie wypożyczenie i właśnie z takiej możliwości chce skorzystać OM. Właściciel marsylskiego klubu, Frank McCourt, chce przywrócić mu dawny blask i Zouma, na razie tymczasowo, miałby być kolejnym francuskim zawodnikiem, który za jego namową wróci do ojczyzny.


Zouma przeniósł się do Chelsea w 2014 roku, kiedy to przeprowadził się na Stamford Bridge z Saint-Étienne. „The Blues” zapłacili wtedy za niego niecałe 15 milionów euro, a on sam rozegrał od tamtej pory 71 spotkań w ich koszulce.


Zainteresowani sprowadzeniem Zoumy nie są tylko marsylczycy. Od pewnego czasu 22-latek łączony jest m.in. z Interem.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Nagły zwrot akcji w sprawie Kyliana Mbappé?! [Gianluca Di Marzio] Nagły zwrot akcji w sprawie Kyliana Mbappé?! [Gianluca Di Marzio] Darwin Núñez chce grać w Lidze Mistrzów. Dlatego odrzucił już oferty z dwóch klubów Premier League Darwin Núñez chce grać w Lidze Mistrzów. Dlatego odrzucił już oferty z dwóch klubów Premier League Inwazja kibiców Evertonu na boisko po zapewnieniu utrzymania w Premier League. Sprowokowany Patrick Vieira [WIDEO] Inwazja kibiców Evertonu na boisko po zapewnieniu utrzymania w Premier League. Sprowokowany Patrick Vieira [WIDEO] Sensacyjny comeback Evertonu na wagę utrzymania w Premier League [WIDEO] Sensacyjny comeback Evertonu na wagę utrzymania w Premier League [WIDEO] Karol Linetty szuka nowego klubu. Jedna opcja już wykluczona Karol Linetty szuka nowego klubu. Jedna opcja już wykluczona Tomasz Kędziora odchodzi z Lecha Poznań Tomasz Kędziora odchodzi z Lecha Poznań Tyle trzeba zapłacić za Jana Bednarka Tyle trzeba zapłacić za Jana Bednarka

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy