Letni hit z udziałem Rafaela Leão?! Jest na krótkiej liście

Letni hit z udziałem Rafaela Leão?! Jest na krótkiej liście fot. ph.FAB / Shutterstock.com
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Saber Desfarges [Twitter]

Pozyskanie Rafaela Leão jest jednym z pomysłów transferowych Paris Saint-Germain na letnie okno - podaje Saber Desfarges.

W ramach zimowego okna transferowego Paris Saint-Germain postawiło na razie na pozyskanie młodych zawodników z Brazylii. Szeregi mistrza Francji zasilili Lucas Beraldo oraz Gabriel Moscardo. São Paulo oraz Corinthians otrzymają za nich przynajmniej po 20 milionów euro, przy czym ten drugi na razie został w ojczyźnie na zasadzie wypożyczenia.

Z doniesień Sabera Desfargesa wynika, że szefostwo paryskiego klubu już przygotowuje się na letnie okno. Jego działacze mieli umieścić wysoko na krótkiej liście życzeń Rafaela Leão.

Na konkretne ruchy trzeba będzie poczekać, natomiast podejście PSG ma być klarowne - chcą pozyskać Portugalczyka. Piłkarz Milanu jest świadomy zainteresowania płynącego znad Sekwany.

W przeszłości skrzydłowy był dość intensywnie łączony z transferem, a wśród chętnych na niego wymieniało się Chelsea czy Real Madryt. Sprawa przycichła po tym, jak w czerwcu parafował nowy kontrakt z „Rossonerimi” ważny do połowy 2028 roku. Zdaniem „La Gazzetta dello Sport” znalazła się w nim klauzula odejścia na poziomie 175 milionów euro.

Na razie nie wiadomo, jaką kwotę jest w stanie wyłożyć na stół PSG.

W tym sezonie Leão pojawiał się na murawie 26 razy. Strzelił sześć goli i zanotował sześć asyst.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] „Zostań z nami”. Kibice Górnika Zabrze z apelem do piłkarza [WIDEO] „Zostań z nami”. Kibice Górnika Zabrze z apelem do piłkarza [WIDEO] „Wrak piłkarza”. Dziennikarz zszokowany formą fizyczną gwiazdy Lecha Poznań „Wrak piłkarza”. Dziennikarz zszokowany formą fizyczną gwiazdy Lecha Poznań Luka Modrić przekazał Realowi Madryt stanowisko w sprawie swojej przyszłości Luka Modrić przekazał Realowi Madryt stanowisko w sprawie swojej przyszłości Górnik Zabrze - Puszcza Niepołomice: Mecz Ekstraklasy przerwany [AKTUALIZACJA] Górnik Zabrze - Puszcza Niepołomice: Mecz Ekstraklasy przerwany [AKTUALIZACJA] Gonçalo Feio dostanie hitowe wzmocnienie z MLS?! Legia Warszawa rozpoczęła negocjacje Gonçalo Feio dostanie hitowe wzmocnienie z MLS?! Legia Warszawa rozpoczęła negocjacje Mateusz Kochalski zabrał głos w sprawie przyszłości Mateusz Kochalski zabrał głos w sprawie przyszłości Dwóch piłkarzy odchodzi z Borussii Dortmund [OFICJALNIE] Dwóch piłkarzy odchodzi z Borussii Dortmund [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy