Letni transfer Grosickiego nadal możliwy?! „Cały czas wydzwaniają do mnie różni menedżerowie”

Letni transfer Grosickiego nadal możliwy?! „Cały czas wydzwaniają do mnie różni menedżerowie” fot. FotoPyk
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Przegląd Sportowy

Kamil Grosicki wciąż może opuścić szeregi Hull City przed końcem sierpnia.

Reprezentant Polski przy okazji każdego z ostatnich okienek transferowych jest łączony z zasileniem szeregów różnych zespołów. W tym roku może mówić jednak o wyjątkowym spokoju wokół swojej osoby, ale niewykluczone, że wkrótce ulegnie to zmianie, ponieważ nadal zainteresowanie jego usługami przejawiają ekipy z Turcji.

- Tak, wciąż toczą się jakieś rozmowy. Kluby najchętniej sprowadzałyby zawodników za niewielkie pieniądze, ale w moim wypadku trzeba sporo zapłacić i chyba to stwarza jakiś problem, a przy transferze wszystkie strony muszą się dogadać. Oferty z Turcji to nie nowość w moim przypadku, więc nie byłem zaskoczony. Cały czas wydzwaniają do mnie różni menedżerowie i proponują tamten kierunek. Zostałem tam dobrze zapamiętany i właściwie co okno są jakieś propozycje. Podchodzę do tego spokojnie. Nie ma sensu o tym więcej mówić, bo dopóki samo Hull nie będzie zadowolone z propozycji, zostaję w Anglii i tutaj daję z siebie wszystko. Dla mnie to ważny czas. Jeśli awansujemy na Euro 2020, muszę być jak najlepiej przygotowany do tego turnieju - powiedział Grosicki na łamach „Przeglądu Sportowego”.

31-letni zawodnik jest formalnie związany z popularnymi „Tygrysami” do końca obecnego sezonu. W jego kontrakcie znajduje się jednak zapis umożliwiający ekipie z KCOM Stadium przedłużenie z nim współpracy o kolejne dwanaście miesięcy.

Doświadczony skrzydłowy nie ukrywa, że chciałby jak najszybciej poznać plany władz zespołu odnoszące się do jego osoby.

- Nikt jeszcze ze mną o tym nie rozmawiał. Nie ukrywam, że jak najszybciej chciałbym mieć jasną sytuację. Jeśli nie odejdę w tym oknie, to mam nadzieję, że klub nie będzie zwlekał aż do marca z podjęciem decyzji, czy chce mnie zatrzymywać na kolejny rok. Gdyby chciano mi podziękować, liczę na szybkie odkrycie kart, bo w styczniu mogę zacząć sobie szukać nowego pracodawcy - dodał reprezentant Polski.

Grosicki w rozpoczętym już sezonie rozegrał dwa spotkania na poziomie Championship i w pierwszym z nich wpisał się na listę strzelców.

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy