Lewandowski może nie zagrać w najbliższych meczach reprezentacji

Lewandowski może nie zagrać w najbliższych meczach reprezentacji fot. FotoPyk
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Polsat Sport

Mateusz Borek w trakcie programu Cafe Futbol poinformował, że Robert Lewandowski najprawdopodobniej przejdzie w najbliższym czasie mały zabieg.

Problemy zdrowotne kapitana reprezentacji Polski nie są poważne, ale poddanie się zabiegowi może sprawić, iż nie zagra on w listopadowych meczach biało-czerwonych z Izraelem oraz Słowenią.

- Zobaczymy, czy w dwóch ostatnich meczach eliminacji Euro 2020 zagra Robert Lewandowski. Niewykluczone, że Robert będzie musiał poddać się minizabiegowi, żeby być w formie na najważniejsze mecze jesieni.

- Ciekawym byłoby sprawdzić, jak funkcjonuje reprezentacja, mając pewny awans. Z drugiej strony - walczymy cały czas o koszyk. Fakty są takie, że Robert będzie musiał poddać się zabiegowi, który wykluczy go z gry na kilka, kilkanaście dni. Jest malutki problem, który trzeba naprawić, by „maszyna” pracowała w czerwcu 2020 roku - przyznał Borek w trakcie niedzielnego Cafe Futbol.

W ośmiu dotychczasowych spotkaniach eliminacyjnych polski zespół zdobył 19 punktów i przewodzi tabeli grupy G. Z Izraelem i Słowenią, które to mecze zakończą kwalifikacje, zmierzy się on kolejno 16 i 19 listopada.

Przed przerwą na spotkania reprezentacji Bayern, w którym występuje Lewandowski, czekają starcia z Olympiakosem w Lidze Mistrzów i Borussią Dortmund w Bundeslidze.

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy