Liga Konferencji Europy: Poznaliśmy pary półfinałowe [OFICJALNIE]

Liga Konferencji Europy: Poznaliśmy pary półfinałowe [OFICJALNIE] fot. Media Whale Stock / Shutterstock.com
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: Transfery.info

Dzisiaj odbyły się rewanżowe mecze fazy ćwierćfinałowej Ligi Konferencji Europy. Znamy już zatem pary półfinałowe.

Podczas losowania ćwierćfinału opracowano od razu drabinkę dwóch następnych etapów turnieju.

Lech Poznań przez pewną chwilę mógł na poważnie marzyć o udziale półfinale, ale nadzieję odebrali mu Riccardo Sottil i Gaetano Castrovilli. Dzięki ich trafieniom drogę dla „Kolejorza” została zamknięta, a zwycięstwo 3:2 na pewno już tak nie smakowało.

***

Liga Konferencji Europy: John van den Brom skomentował odpadnięcie Lecha Poznań. „Możemy nosić głowy wysoko”

***

Fiorentina w następnej rundzie zagra z FC Basel. Szwajcarzy dostali się do półfinału po wygranej dogrywce w rywalizacji z OGC Nice.

Przez rzuty karne przebrnęli piłkarze AZ Alkmaar. Oni zagrają z West Hamem United, w którego kadrze znajduje się Łukasz Fabiański. To jedyny Polak na tym etapie zmagań, przy czym w europejskich pucharach systematycznie wystawiany jest Alphonse Areola.

Spotkanie odbędą się w dniach 11 i 18 maja. Finał zaplanowano na siódmego czerwca.

***

Pary półfinałowe Ligi Konferencji Europy:

Fiorentina - FC Basel

West Ham United - AZ Alkmaar

***

Lech Poznań zakończył udział w Lidze Konferencji Europy. Piękny sen „Kolejorza”

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] OFICJALNIE: Vitor Roque po badaniach. FC Barcelona wie, na czym stoi OFICJALNIE: Vitor Roque po badaniach. FC Barcelona wie, na czym stoi „Wyśmiany” Manchester United. Nici z transferu odkrycia Premier League „Wyśmiany” Manchester United. Nici z transferu odkrycia Premier League EA Sports FC 24:  20 najlepszych napastników. Czas na zmianę warty EA Sports FC 24: 20 najlepszych napastników. Czas na zmianę warty Prezes ŁKS-u nie wytrzymał. Wymowny wpis w sprawie sędziego Daniela Stefańskiego Prezes ŁKS-u nie wytrzymał. Wymowny wpis w sprawie sędziego Daniela Stefańskiego Eugen Polanski czerpał wzorce od najlepszych trenerów. „Dużo od nich wyciągnąłem” Eugen Polanski czerpał wzorce od najlepszych trenerów. „Dużo od nich wyciągnąłem” Mateu Alemany dołączy do hiszpańskiego giganta?! Myślano o tym już dekadę temu Mateu Alemany dołączy do hiszpańskiego giganta?! Myślano o tym już dekadę temu Serhou Guirassy zadziwia cały świat. Wyrównał wielki rekord Roberta Lewandowskiego [WIDEO] Serhou Guirassy zadziwia cały świat. Wyrównał wielki rekord Roberta Lewandowskiego [WIDEO]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy