Liga Konferencji Europy: Składy na Sūduva - Raków Częstochowa

Liga Konferencji Europy: Składy na Sūduva - Raków Częstochowa
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: UEFA

UEFA podała wyjściowe jedenastki Sūduvy i Rakowa Częstochowa, a więc bezpośrednich rywali w II rundzie eliminacji do Ligi Konferencji Europy.

Jedna z najlepszych ekip poprzedniego sezonu w Ekstraklasie, który zgromadziła na swoim koncie tylko o pięć punktów mniej niż Legia Warszawa, mistrz kraju, zaczyna zmagania o europejskie puchary od drugiej rundy.

Na tym etapie przeciwnikiem „Krzyżowców” jest wicemistrz Litwy. Zespół ma za sobą już 19 spotkań w rozgrywkach ligowych i dwumecz w I rundzie Ligi Konferencji Europy - dla porównania podopieczni Marka Papszuna rozegrali tylko jeden oficjalny mecz (sobotni Superpuchar Polski).

Początek zawodów o godzinie 19:00. Od początku będzie je można śledzić w stacji TVP Sport, a od drugiej połowy transmisję uruchomi także TVP 2.

***

Składy na Sūduva - Raków Częstochowa:

SŪDUVA:

Giannikoglou; Beneta, Kerla, Živanović, Slavickas, Rommen, Gorobsov, Nacho Cases, Nyuiadzi, Habran, N'Kololo.

Ławka:

Kardum, Stebrys, Jovanovic, Leimonas, Makas, Gkargkalatzidis, Auzmendi, G. Matulevičius, Jefremow, Taravel.

RAKÓW CZĘSTOCHOWA:

Kovačević; Arsenić, Niewulis, Rundić, Tudor, Lederman, Papanikolaou, Kun, Lopez, Cebula, Musiolik.

Ławka:

Trelowski, Szelągowski, Wdowiak, Arak, Poletanović, Gutkovskis, Wilusz, Udovičić, Długosz.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Manolo Portanova skazany na sześć lat więzienia za zbiorowy gwałt Manolo Portanova skazany na sześć lat więzienia za zbiorowy gwałt Maroko eliminuje Hiszpanię | Portugalia z Cristiano Ronaldo na ławce napina muskuły Maroko eliminuje Hiszpanię | Portugalia z Cristiano Ronaldo na ławce napina muskuły João Félix z sensacyjnym transferem do Premier League?! Pisana jest mu rola lidera ambitnego projektu João Félix z sensacyjnym transferem do Premier League?! Pisana jest mu rola lidera ambitnego projektu Adriano rozstał się z żoną po... 24 dniach. Powód: wybrał się z kolegami na mecz Brazylii Adriano rozstał się z żoną po... 24 dniach. Powód: wybrał się z kolegami na mecz Brazylii Luis Enrique zabrał głos po porażce z Marokiem. „Próbowaliśmy drogą lądową, morską i powietrzną…”  Luis Enrique zabrał głos po porażce z Marokiem. „Próbowaliśmy drogą lądową, morską i powietrzną…”  OFICJALNIE: Przyszłość Mohameda Simakana wyjaśniona. Transferu na razie nie będzie OFICJALNIE: Przyszłość Mohameda Simakana wyjaśniona. Transferu na razie nie będzie POTWIERDZONE: João Félix na sprzedaż. „Rozsądek tak podpowiada” POTWIERDZONE: João Félix na sprzedaż. „Rozsądek tak podpowiada”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy