Liga Mistrzów: Bartosz Kapustka z ekspresowym trafieniem i... kontuzją po cieszynce

Liga Mistrzów: Bartosz Kapustka z ekspresowym trafieniem i... kontuzją po cieszynce fot. TVP 2
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Transfery.info

Bartosz Kapustka został zmuszony do przedwczesnego zakończenia udziału w meczu Legii Warszawa w drugiej rundzie eliminacyjnej Ligi Mistrzów przeciwko Florze Tallinn z uwagi na odniesiony uraz tuż po otworzeniu wyniku spotkania.

Mistrz Polski udanie rozpoczął rywalizację ze swoim odpowiednikiem z Estonii, bo już w 3. minucie wyszedł na prowadzenie dzięki ładnej indywidualnej akcji przeprowadzonej przez Bartosza Kapustkę.

Ofensywny pomocnik przedarł się przez środek pola i kąśliwym uderzeniem z dystansu pokonał bramkarza Flory Tallinn.

24-letni zawodnik okazał momentalnie wielką radość z zaistniałego faktu i w trakcie celebracji strzelonego gola nabawił się kontuzji... kolana.

Czternastokrotny reprezentant Polski niefortunnie wylądował na murawie po wybiciu się w powietrze i momentalnie poczuł dyskomfort w prawej nodze.

Początkowo Kapustka próbował jeszcze rozbiegać odniesiony uraz, ale tuż po wznowieniu rywalizacji z środka boiska położył się na boisku i zasygnalizował konieczność przeprowadzenia zmiany. W jego miejsce na boisku pojawił się Bartosz Slisz.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Edi Andradina wskazał najważniejszych dla siebie i najlepszych trenerów. „Vanderlei Luxemburgo mówił, że jestem gruby” Edi Andradina wskazał najważniejszych dla siebie i najlepszych trenerów. „Vanderlei Luxemburgo mówił, że jestem gruby” Serie A: Składy na Juventus - Sampdoria. Zmiana w bramce [OFICJALNIE] Serie A: Składy na Juventus - Sampdoria. Zmiana w bramce [OFICJALNIE] Ekstraklasa: Składy na Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Górnik Zabrze [OFICJALNIE] Ekstraklasa: Składy na Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Górnik Zabrze [OFICJALNIE] Stefano Pioli: Zakażmy wracania z piłką na własną połowę Stefano Pioli: Zakażmy wracania z piłką na własną połowę Mattia Destro strzelił gola z butelką w ręku [WIDEO] Mattia Destro strzelił gola z butelką w ręku [WIDEO] OFICJALNIE: 23-letni Jonathan Diba-Musangu skazany na 24 lata więzienia OFICJALNIE: 23-letni Jonathan Diba-Musangu skazany na 24 lata więzienia OFICJALNIE: Ostre oświadczenie w sprawie meczu CONCACAF League. Wiceprezydent Surinamu ukarany OFICJALNIE: Ostre oświadczenie w sprawie meczu CONCACAF League. Wiceprezydent Surinamu ukarany

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy