Liga Mistrzów: Pary 1/8 finału. Hit za hitem!

Liga Mistrzów: Pary 1/8 finału. Hit za hitem! fot. UEFA
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: UEFA

W szwajcarskim Nyonie rozlosowano pary 1/8 finału Ligi Mistrzów.

Do fazy pucharowej obecnej edycji najbardziej prestiżowych klubowych rozgrywek zakwalifikowały się tylko drużyny z najlepszych pięciu lig europejskich - angielskiej, hiszpańskiej, francuskiej, włoskiej oraz niemieckiej i są nimi Real Madryt, Tottenham, Atalanta, Atlético Madryt, Napoli, Borussia Dortmund, Olympique Lyon, Chelsea, PSG, Bayern, Manchester City, Juventus, Liverpool, FC Barcelona, RB Lipsk oraz Valencia.

Spośród wymienionych wyżej zespołów najciekawsze pary w 1/8 finału tworzą Borussia Dortmund z Paris Saint-Germain, Real Madryt z Manchesterem City, Atlético Madryt z Liverpoolem oraz Chelsea z Bayernem Monachium.

Decydujące spotkanie trwającej edycji najbardziej prestiżowych rozgrywek na Starym Kontynencie odbędzie się 30 maja o godzinie 21:00 na Atatürk Olimpiyat Stadı w Stambule.

PARY 1/8 FINAŁU LIGI MISTRZÓW:

Borussia Dortmund - Paris Saint-Germain
Real Madryt - Manchester City
Atalanta - Valencia
Atlético Madryt - Liverpool
Chelsea - Bayern Monachium
Olympique Lyon - Juventus
Tottenham - RB Lipsk
Napoli - FC Barcelona

Pierwsze mecze tej fazy turnieju odbędą się 18, 19, 25 i 26 lutego. Z kolei spotkania rewanżowe będą miały miejsce 10, 11, 17 i 18 marca.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Michał Probierz pominie 72-krotnego reprezentanta Polski?! Ma nie dostać powołania na marcowe mecze Michał Probierz pominie 72-krotnego reprezentanta Polski?! Ma nie dostać powołania na marcowe mecze To ma być nowy klub Marcela Zylli, który odszedł ze Śląska Wrocław To ma być nowy klub Marcela Zylli, który odszedł ze Śląska Wrocław Marcin Brosz rozmawia z nowym klubem Marcin Brosz rozmawia z nowym klubem Lech Poznań nie szykuje niespodzianki „last minute” Lech Poznań nie szykuje niespodzianki „last minute” Co z transferem środkowego napastnika do Rakowa Częstochowa? Co z transferem środkowego napastnika do Rakowa Częstochowa? Śląsk Wrocław ożywił się w Transfer Deadline Day. Zgłosił zapotrzebowanie na trzech zawodników Śląsk Wrocław ożywił się w Transfer Deadline Day. Zgłosił zapotrzebowanie na trzech zawodników Dyrektor Bayernu Monachium poznał się na Xabim Alonso już... trzy lata temu. „Chciałem go sprowadzić” Dyrektor Bayernu Monachium poznał się na Xabim Alonso już... trzy lata temu. „Chciałem go sprowadzić”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy