Liga Mistrzów: Telewizja Polska dokonała wyboru ostatnich meczów 1/8 finału. Pokaże hit i spotkanie z polskim akcentem [OFICJALNIE]

Liga Mistrzów: Telewizja Polska dokonała wyboru ostatnich meczów 1/8 finału. Pokaże hit i spotkanie z polskim akcentem [OFICJALNIE] fot. Vlad1988 / Shutterstock.com
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: TVP Sport

Telewizja Polska dokonała wyboru kolejnych dwóch spotkań w fazie pucharowej Ligi Mistrzów. Na jej antenach będziemy mogli zobaczyć rewanżowe pojedynki Realu Madryt z Paris Saint-Germain oraz Juventusu z Villarrealem.

W środę 23 lutego zakończy się pierwsza tura meczów w ramach 1/8 finału prestiżowych rozgrywek klubowych na Starym Kontynencie. Zaistniały stan rzeczy oznacza, że już za dwa tygodnie rozpoczniemy rundę rewanżową o awans do ćwierćfinału.

Tym samym Telewizja Polska ponownie otrzymała pole do manewru w kontekście dokonania wyboru dwóch środowych spotkań, które pokaże w otwartym paśmie.

Teraz obyło się w tym aspekcie bez kontrowersji, ponieważ w TVP 1 będziemy mogli obejrzeć odpowiednio starcia Realu Madryt z Paris Saint-Germain (9 marca o godzinie 21:00, pierwszy mecz 0:1) oraz Juventusu z Villarrealem (16 marca o godzinie 21:00, pierwszy mecz 1:1).

Na razie nie ujawniono obsady komentatorskiej tych pojedynków, w których kwestia awansu każdej z wymienionych drużyn pozostaje sprawą otwartą.

Nieco inaczej prezentuje się sytuacja w rozgrywanych równolegle spotkaniach, gdzie pewny swego jest już Manchester City po rozgromieniu Sportingu (5:0) oraz Chelsea po pokonaniu Lille (2:0).

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Luis Suárez porozumiał się z nowym klubem?! Zaskakujący kierunek Luis Suárez porozumiał się z nowym klubem?! Zaskakujący kierunek Transfery - Relacja na żywo [27/06/2022] Transfery - Relacja na żywo [27/06/2022] Fernandinho wybrał nowy klub. Sentymentalny powrót Fernandinho wybrał nowy klub. Sentymentalny powrót Romelu Lukaku przyśpiesza transfer. Testy medyczne w środę Romelu Lukaku przyśpiesza transfer. Testy medyczne w środę Afonso Sousa oddala się od Lecha Poznań. Oferta mistrza Polski przebita przez... rywala z Ekstraklasy Afonso Sousa oddala się od Lecha Poznań. Oferta mistrza Polski przebita przez... rywala z Ekstraklasy Czesław Michniewicz reaguje. Pozwie Szymona Jadczaka Czesław Michniewicz reaguje. Pozwie Szymona Jadczaka Ángel Di María coraz bliżej nowego klubu. Do ustalenia ostatnie szczegóły Ángel Di María coraz bliżej nowego klubu. Do ustalenia ostatnie szczegóły

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy