Ligue 1: Spotkanie Nice - Toulouse bez technologii goal-line przez… gryzonie

Ligue 1: Spotkanie Nice - Toulouse bez technologii goal-line przez… gryzonie fot. Alexas_Fotos | Pixabay
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: France Bleu Azur

Jak podaje France Bleu Azur, w sobotnim meczu Ligue 1 pomiędzy Nice a Toulouse nie zostanie użyta technologia goal-line, mimo że było to w planach.

Powód zmiany jest dość zaskakujący. Zgodnie z doniesieniami francuskich dziennikarzy technologia pomagająca przy ustalaniu tego, czy piłka przeszła całym obwodem linię bramkową nie zostanie użyta na Allianz Riviera przez… gryzonie, które uszkodziły na stadionie w Nicei część okablowania.

Szkody próbowano naprawić, ale niestety się to nie udało i w sobotnim spotkaniu goal-line nie pomoże w niejasnych sytuacjach.

Wyżej w tabeli ligi francuskiej jest Nice. Ekipa z Lazurowego Wybrzeża z dorobkiem 24 punktów plasuje się na czternastej lokacie. Mające na koncie 12 „oczek” Toulouse zajmuje w tym momencie ostatnie miejsce.

Początek sobotniego starcia o 20:45.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] OFICJALNIE: Bonke Innocent w Lorient OFICJALNIE: Bonke Innocent w Lorient Brentford finalizuje największy transfer w swojej historii Brentford finalizuje największy transfer w swojej historii Raków Częstochowa wstępnie dogadany w sprawie rekordowego transferu Raków Częstochowa wstępnie dogadany w sprawie rekordowego transferu OFICJALNIE: Wyjaśniona przyszłość Semira Štilicia OFICJALNIE: Wyjaśniona przyszłość Semira Štilicia Widzew Łódź celuje w transfer z Ekstraklasy Widzew Łódź celuje w transfer z Ekstraklasy FC Barcelona z możliwością wykupienia dwóch piłkarzy FC Barcelona z możliwością wykupienia dwóch piłkarzy Adam Nawałka nie jest trenerskim geniuszem. To… dobrze? Adam Nawałka nie jest trenerskim geniuszem. To… dobrze?

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy