Ligue 1: Spotkanie Nice - Toulouse bez technologii goal-line przez… gryzonie

Ligue 1: Spotkanie Nice - Toulouse bez technologii goal-line przez… gryzonie fot. Alexas_Fotos | Pixabay
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: France Bleu Azur

Jak podaje France Bleu Azur, w sobotnim meczu Ligue 1 pomiędzy Nice a Toulouse nie zostanie użyta technologia goal-line, mimo że było to w planach.

Powód zmiany jest dość zaskakujący. Zgodnie z doniesieniami francuskich dziennikarzy technologia pomagająca przy ustalaniu tego, czy piłka przeszła całym obwodem linię bramkową nie zostanie użyta na Allianz Riviera przez… gryzonie, które uszkodziły na stadionie w Nicei część okablowania.

Szkody próbowano naprawić, ale niestety się to nie udało i w sobotnim spotkaniu goal-line nie pomoże w niejasnych sytuacjach.

Wyżej w tabeli ligi francuskiej jest Nice. Ekipa z Lazurowego Wybrzeża z dorobkiem 24 punktów plasuje się na czternastej lokacie. Mające na koncie 12 „oczek” Toulouse zajmuje w tym momencie ostatnie miejsce.

Początek sobotniego starcia o 20:45.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Wieczysta Kraków w transferowej ofensywie. Dwóch piłkarzy Ekstraklasy na radarze Wieczysta Kraków w transferowej ofensywie. Dwóch piłkarzy Ekstraklasy na radarze Manchester City przygotowuje hitowy transfer w razie odejścia Fernandinho Manchester City przygotowuje hitowy transfer w razie odejścia Fernandinho Dominik Furman wróci do Ekstraklasy?! Dominik Furman wróci do Ekstraklasy?! Legia Warszawa finalizuje dwa letnie transfery Legia Warszawa finalizuje dwa letnie transfery FC Barcelona: Czas zastąpić Busquetsa. TRZECH zawodników na szczycie listy FC Barcelona: Czas zastąpić Busquetsa. TRZECH zawodników na szczycie listy Szczęsny nie narzeka na brak zainteresowania. Wybierze kontrowersyjny kierunek?! Szczęsny nie narzeka na brak zainteresowania. Wybierze kontrowersyjny kierunek?! Cristiano Ronaldo zaplanował ostatnie lata kariery?! Celem wielki powrót! Cristiano Ronaldo zaplanował ostatnie lata kariery?! Celem wielki powrót!

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy