Ligue 1: Spotkanie Nice - Toulouse bez technologii goal-line przez… gryzonie

Ligue 1: Spotkanie Nice - Toulouse bez technologii goal-line przez… gryzonie fot. Alexas_Fotos | Pixabay
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: France Bleu Azur

Jak podaje France Bleu Azur, w sobotnim meczu Ligue 1 pomiędzy Nice a Toulouse nie zostanie użyta technologia goal-line, mimo że było to w planach.

Powód zmiany jest dość zaskakujący. Zgodnie z doniesieniami francuskich dziennikarzy technologia pomagająca przy ustalaniu tego, czy piłka przeszła całym obwodem linię bramkową nie zostanie użyta na Allianz Riviera przez… gryzonie, które uszkodziły na stadionie w Nicei część okablowania.

Szkody próbowano naprawić, ale niestety się to nie udało i w sobotnim spotkaniu goal-line nie pomoże w niejasnych sytuacjach.

Wyżej w tabeli ligi francuskiej jest Nice. Ekipa z Lazurowego Wybrzeża z dorobkiem 24 punktów plasuje się na czternastej lokacie. Mające na koncie 12 „oczek” Toulouse zajmuje w tym momencie ostatnie miejsce.

Początek sobotniego starcia o 20:45.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych FIFA The Best 2020: Nominacje wśród trenerów. Jest duża niespodzianka FIFA The Best 2020: Nominacje wśród trenerów. Jest duża niespodzianka FIFA The Best 2020: Nominacje dla najlepszych piłkarzy i piłkarek. Wręczenie nagród już 17 grudnia! FIFA The Best 2020: Nominacje dla najlepszych piłkarzy i piłkarek. Wręczenie nagród już 17 grudnia! Bayern Monachium wstrzymuje negocjacje z następnym zawodnikiem. Czeka go „okres próbny” Bayern Monachium wstrzymuje negocjacje z następnym zawodnikiem. Czeka go „okres próbny” AC Milan wytypował następcę Çalhanoğlu. Możliwy głośny wolny transfer! AC Milan wytypował następcę Çalhanoğlu. Możliwy głośny wolny transfer! Buksa lepszy od Przybyłki. New England Revolution pozostaje w grze o zwycięstwo w MLS [WIDEO] Buksa lepszy od Przybyłki. New England Revolution pozostaje w grze o zwycięstwo w MLS [WIDEO] Liga Mistrzów: Haaland rekordzistą. Nikt tak szybko nie strzelił tylu bramek Liga Mistrzów: Haaland rekordzistą. Nikt tak szybko nie strzelił tylu bramek Ogromne zamieszanie w Schalke. Dyrektor odwołany, trzech piłkarzy zawieszonych [OFICJALNIE] Ogromne zamieszanie w Schalke. Dyrektor odwołany, trzech piłkarzy zawieszonych [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy