Lille nastawione na sprzedaż Nicolasa Pépé. W grze pozostaje SZEŚĆ klubów!

Lille nastawione na sprzedaż Nicolasa Pépé. W grze pozostaje SZEŚĆ klubów!
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: Téléfoot (TF1)

Nicolas Pépé w obecnym sezonie znajduje się w znakomitej dyspozycji, a jego transfer sondują czołowe europejskie kluby.

23-latek ma naprawdę wysokie ambicje. Świadczy o tym fakt, że zimą odrzucił on astronomiczną pensję od Shanghai SIPG, które dodatkowo oferowało Lille 70 milionów euro. Jak powiedział agent Iworyjczyka: – Po prostu czeka na dobry projekt. Wtedy dokona wyboru.

Luís Campos, dyrektor sportowy Lille, w rozmowie z autorami programu „Téléfoot”, oświadczył, że klub nie może zwlekać w nieskończoność i prędzej czy później będzie zmuszony do sprzedaży Nicolasa Pépé.

– Nie jesteśmy bogatym klubem. Oznacza to, że jeśli pojawi się naprawdę dobra propozycja dla Pepe, musimy go sprzedać – powiedział. 

Przypomnijmy, że w ostatnim czasie hiszpańskie media informowały, że z walki o angaż skrzydłowego Lille wycofała się Barcelona. Francuscy dziennikarze mają jednak inny pogląd na tę kwestię i wymieniają Katalończyków w gronie takich klubów jak Bayern Monachium, Chelsea, Arsenal, Manchester United i Paris Saint-Germain.

Ta ostatnia ekipa według Camposa może odpowiadać aspiracjom Pépé: – W PSG na przykład, ma swoje miejsce. Wyobrażam sobie atak, mówiąc, że Cavaniego w nim nie ma. Z Neymarem na lewym skrzydle, Mbappé w centrum i Pépé na prawym skrzydle. Jest to coś nadzwyczajnego. To prawdziwy top, naprawdę najwyższy poziom.

W obecnym sezonie 23-latek wystąpił w 28 spotkaniach w koszulce Lille. Swoją obecność na boisku zaznaczył siedemnastoma trafieniami i jedenastoma asystami.


Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Ekstraklasa: Bejger zamelduje się w Polsce. Transfer definitywny z Manchesteru United Ekstraklasa: Bejger zamelduje się w Polsce. Transfer definitywny z Manchesteru United Poręba przymierza się do opuszczenia Polski. Wychowanek Zagłębia Lubin wybiera między Bundesligą a Serie A Poręba przymierza się do opuszczenia Polski. Wychowanek Zagłębia Lubin wybiera między Bundesligą a Serie A OFICJALNIE: Kevin Strootman wrócił do Serie A. Trafił do Genoi OFICJALNIE: Kevin Strootman wrócił do Serie A. Trafił do Genoi Lechia Gdańsk z trzecim zimowym transferem. Joseph Ceesay w Trójmieście [OFICJALNIE] Lechia Gdańsk z trzecim zimowym transferem. Joseph Ceesay w Trójmieście [OFICJALNIE] NBA: Hit transferowy stał się faktem. James Harden w Brooklyn Nets [OFICJALNIE] NBA: Hit transferowy stał się faktem. James Harden w Brooklyn Nets [OFICJALNIE] Real Madryt: Luka Jović opuszcza klub. Znowu zagra w Eintrachcie Frankfurt [OFICJALNIE] Real Madryt: Luka Jović opuszcza klub. Znowu zagra w Eintrachcie Frankfurt [OFICJALNIE] Huntelaar zaliczy wielki powrót na kilka ostatnich miesięcy swojej kariery?! Huntelaar zaliczy wielki powrót na kilka ostatnich miesięcy swojej kariery?!

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy