Lionel Messi będzie bronił tytułu mistrza świata?!

Lionel Messi będzie bronił tytułu mistrza świata?! fot. Fabideciria / Shutterstock.com
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: OLGA

Lionel Messi, piłkarz Interu Miami oraz kapitan reprezentacji Argentyny, nie wyklucza udziału w Mistrzostwach Świata 2026.

Siedmiokrotny zdobywca Złotej Piłki na mundialu w Katarze poprowadził swój zespół do tytułu mistrza świata. Wtedy też zgłosił akces do wygrania następnej indywidualnej nagrody, a we wspaniałej formie znajduje się on również teraz.

Atakujący latem zamienił Paris Saint-Germain na Inter Miami i od samego początku prezentuje się znakomicie.

Dotychczasowy dorobek „Atomowej Pchły” to 12 spotkań, 11 goli oraz pięć asyst, a także wygrany Puchar Ligi. Czy można zacząć lepiej?

Po przyjeździe na zgrupowanie reprezentacji Argentyny 36-latek ponownie zaprezentował wysoki poziom. To on zapewnił zwycięstwo nad Ekwadorem w eliminacjach do Mistrzostw Świata, które odbędą się w 2026 roku.

Jak wyznał Lionel Messi, wcale nie jest wykluczony jego występ na turnieju. Wszystko jednak zależy od tego, w jakiej będzie on formie.

– Chcę przyjechać na najbliższe Copa América w dobrej kondycji, a potem zobaczę w zależności od tego, w jakiej będę formie – wyznał w wywiadzie dla kanału OLGA.

– Nie myślę jeszcze o następnych Mistrzostwach Świata. Lata minęły i musimy zobaczyć, jak się czuję, będę to obserwował dzień po dniu – dodał.

Gdyby ostatecznie Messi pojechał na najbliższy mundial, miałby 39 lat.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] WAŻNE: Rekrutacja do Transfery.info. Szukamy redaktora/redaktorki newsów, redaktora/redaktorki działu Ekstra oraz specjalisty/specjalistki od social mediów WAŻNE: Rekrutacja do Transfery.info. Szukamy redaktora/redaktorki newsów, redaktora/redaktorki działu Ekstra oraz specjalisty/specjalistki od social mediów Szczegóły transferu następcy Vladana Kovačevicia. Raków Częstochowa ubił dobry interes Szczegóły transferu następcy Vladana Kovačevicia. Raków Częstochowa ubił dobry interes Prezes klubu Rafała Gikiewicza oszalał! Znokautował sędziego. Natychmiastowa reakcja związku [WIDEO] Prezes klubu Rafała Gikiewicza oszalał! Znokautował sędziego. Natychmiastowa reakcja związku [WIDEO] Raków Częstochowa interesował się i rozmawiał z ważną postacią z Jagiellonii Białystok [POTWIERDZONE] Raków Częstochowa interesował się i rozmawiał z ważną postacią z Jagiellonii Białystok [POTWIERDZONE] Stanowisko Werderu Brema w sprawie przyszłości Dawida Kownackiego Stanowisko Werderu Brema w sprawie przyszłości Dawida Kownackiego OFICJALNIE: Zaskakujący ruch na zapleczu Ekstraklasy. Trener zwolniony po poniesieniu... trzech porażek w 17 ligowych meczach OFICJALNIE: Zaskakujący ruch na zapleczu Ekstraklasy. Trener zwolniony po poniesieniu... trzech porażek w 17 ligowych meczach Raków Częstochowa potwierdził pierwszy zimowy transfer [OFICJALNIE] Raków Częstochowa potwierdził pierwszy zimowy transfer [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy