Lionel Messi VS Kylian Mbappé?! Szykują się niezapomniane emocje

Lionel Messi VS Kylian Mbappé?! Szykują się niezapomniane emocje fot. Icon Sport/SIPA USA/PressFocus
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Transfery.info

Lionel Messi planuje wziąć udział w przyszłorocznych Igrzyskach Olimpijskich. Podobne podejście do tego turnieju ma również Kylian Mbappé.

Lionel Messi i Kylian Mbappé znają się doskonale z jednej szatni. Obaj bowiem przez dwa sezony występowali wspólnie w barwach PSG. Tam celem było zdobycie Ligi Mistrzów.

Misja ostatecznie się nie powiodła, dlatego po zakończeniu minionych rozgrywek Argentyńczyk zmienił barwy.

Od niedawna jest związany z Interem Miami.

Poprzedni rok to dla wspomnianej dwójki rywalizacja o prym w piłce reprezentacyjnej. W ramach finału mundialu mierzyły się przecież Argentyna oraz Francja.

Lepsi okazali się ci pierwsi, którzy w Katarze wznieśli Puchar Świata.

Niektórzy myśleli, że to być może ostatnia tego typu potyczka między przedstawicielami dwóch różnych generacji piłkarskich. Okazuje się jednak, że ich drogi mogą ponownie zejść się w Paryżu przy okazji Igrzysk Olimpijskich.

Jak pisaliśmy kilka dni temu, zapowiada się na udział w imprezie Messiego.

Wydaje się, że również i wspomniany Mbappé zechce się pokazać na turnieju i powalczy o złoty medal. Tam miałby grać pod batutą nowego selekecjonera drużyny młodzieżowej, Thierry'ego Henry'ego.

Przypomnijmy, że na Igrzyskach Olimpijskich w zespole może znajdować się maksymalnie trzech zawodników, którzy ukończyli 23. rok życia.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Legia Warszawa straci trenera? Kosta Runjaić już zdecydował Legia Warszawa straci trenera? Kosta Runjaić już zdecydował Kontuzja podopiecznego Michała Probierza w trakcie meczu. Zgrupowanie może mieć z głowy Kontuzja podopiecznego Michała Probierza w trakcie meczu. Zgrupowanie może mieć z głowy Lech Poznań zmiażdżył konkurencję. Blisko 50 milionów złotych przychodów z transferów za sezon 2022/2023 Lech Poznań zmiażdżył konkurencję. Blisko 50 milionów złotych przychodów z transferów za sezon 2022/2023 Lech Poznań z największym przychodem za sezon 2022/2023 Lech Poznań z największym przychodem za sezon 2022/2023 Sebastian Szymański na radarach znanych klubów Sebastian Szymański na radarach znanych klubów Kosta Runjaić łączony z niemieckim klubem Kosta Runjaić łączony z niemieckim klubem Lech Poznań zmieni trenera? „Mocny znak zapytania” Lech Poznań zmieni trenera? „Mocny znak zapytania”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy