Litwin sędzią meczu Metalist - Legia

Litwin sędzią meczu Metalist - Legia
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Transfery.info

Gediminas Mažeika poprowadzi środowe spotkanie trzeciej kolejki Ligi Europy pomiędzy Metalistem Charków a Legią Warszawa.

Asystentami 36-latka będą Vytautas Šimkus i Vytenis Kazlauskas. Natomiast za bramkami staną Vytautas Šimkus oraz Vytenis Kazlauskas. Z kolei sędzią technicznym będzie Saulius Dirda.

Litwin w trwających rozgrywkach na arenie międzynarodowej prowadził dwa mecze eliminacyjnej do Ligi Europy pomiędzy Omonią Nikozja i Metalurgiem Skopje oraz Trabzonsporem i FK Rostów, a także spotkanie poprzedniej kolejki tego turnieju, w którym zmierzyli się PAOK oraz En Avant de Guingamp.

Gediminas Mažeika w swojej karierze sędziował już spotkania z udziałem polskich zespołów. Pierwszy raz miało to miejsce w 2009 roku, kiedy to Polonia Warszawa grała z FK Budućnost Podgorica (I runda eliminacyjna - II mecz 0:1), a kolejny 12 miesięcy później w Chorzowie, gdzie Ruch starł się z kazachskim Szachtiorem Karaganda (I runda eliminacyjna - II mecz 1:0).

Przypominamy również, że wyjazdowy mecz Legii Warszawa z Metalistem Charków odbędzie się 22 października o godzinie 18 w Kijowie.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Transfery - Relacja na żywo [01/08/2021] Transfery - Relacja na żywo [01/08/2021] Czesław Michniewicz grzmi po porażce z Radomiakiem. Zapowiada wyciągnięcie konsekwencji wobec Mladenovicia i Josué Czesław Michniewicz grzmi po porażce z Radomiakiem. Zapowiada wyciągnięcie konsekwencji wobec Mladenovicia i Josué Juventus finalizuje transfer napastnika Juventus finalizuje transfer napastnika Josip Iličić bohaterem głośnego transferu. „Przygotowuje się do znalezienia nowego klubu” Josip Iličić bohaterem głośnego transferu. „Przygotowuje się do znalezienia nowego klubu” Roman Jaremczuk zmienia klub po bardzo udanym sezonie w Belgii i dwóch golach na EURO 2020 [OFICJALNIE] Roman Jaremczuk zmienia klub po bardzo udanym sezonie w Belgii i dwóch golach na EURO 2020 [OFICJALNIE] Paulo Fonseca prowadzi zaawansowane rozmowy z nowym klubem Paulo Fonseca prowadzi zaawansowane rozmowy z nowym klubem Dick Advocaat powraca w roli selekcjonera [OFICJALNIE] Dick Advocaat powraca w roli selekcjonera [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy