Litwin sędzią meczu Metalist - Legia

Litwin sędzią meczu Metalist - Legia fot. Transfery.info
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Transfery.info

Gediminas Mažeika poprowadzi środowe spotkanie trzeciej kolejki Ligi Europy pomiędzy Metalistem Charków a Legią Warszawa.

Asystentami 36-latka będą Vytautas Šimkus i Vytenis Kazlauskas. Natomiast za bramkami staną Vytautas Šimkus oraz Vytenis Kazlauskas. Z kolei sędzią technicznym będzie Saulius Dirda.

Litwin w trwających rozgrywkach na arenie międzynarodowej prowadził dwa mecze eliminacyjnej do Ligi Europy pomiędzy Omonią Nikozja i Metalurgiem Skopje oraz Trabzonsporem i FK Rostów, a także spotkanie poprzedniej kolejki tego turnieju, w którym zmierzyli się PAOK oraz En Avant de Guingamp.

Gediminas Mažeika w swojej karierze sędziował już spotkania z udziałem polskich zespołów. Pierwszy raz miało to miejsce w 2009 roku, kiedy to Polonia Warszawa grała z FK Budućnost Podgorica (I runda eliminacyjna - II mecz 0:1), a kolejny 12 miesięcy później w Chorzowie, gdzie Ruch starł się z kazachskim Szachtiorem Karaganda (I runda eliminacyjna - II mecz 1:0).

Przypominamy również, że wyjazdowy mecz Legii Warszawa z Metalistem Charków odbędzie się 22 października o godzinie 18 w Kijowie.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Ekstraklasa: Składy na Legia Warszawa - Raków Częstochowa [OFICJALNIE] Ekstraklasa: Składy na Legia Warszawa - Raków Częstochowa [OFICJALNIE] Jacek Magiera: Gdyby on wykorzystywał jedną trzecią sytuacji, które ma, byłby liderem strzelców Ekstraklasy Jacek Magiera: Gdyby on wykorzystywał jedną trzecią sytuacji, które ma, byłby liderem strzelców Ekstraklasy Arsenal celuje w ciekawy transfer z Bundesligi Arsenal celuje w ciekawy transfer z Bundesligi OFICJALNIE: Tomasz Jaroński i Krzysztof Wyrzykowski skomentują dzisiaj mecz piłkarski OFICJALNIE: Tomasz Jaroński i Krzysztof Wyrzykowski skomentują dzisiaj mecz piłkarski Premier League: Składy na Manchester City - Liverpool [OFICJALNIE] Premier League: Składy na Manchester City - Liverpool [OFICJALNIE] „Raków Częstochowa może mieć najlepszego piłkarza w lidze. To niepopularna opinia”. Dziennikarz zaskakuje wyborem „Raków Częstochowa może mieć najlepszego piłkarza w lidze. To niepopularna opinia”. Dziennikarz zaskakuje wyborem Legia Warszawa latem na tych zawodnikach może zbić fortunę Legia Warszawa latem na tych zawodnikach może zbić fortunę

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy