Liverpool bardzo blisko transferu Tsimikasa

Liverpool bardzo blisko transferu Tsimikasa
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Paul Joyce I Melissa Reddy

Wszystko wskazuje na to, że Kostas Tsimikas trafi do Liverpoolu.

Jak pisze Paul Joyce, władze „The Reds” skupiły swoją uwagę na 24-letnim lewym obrońcy Olympiakosu po tym, jak Norwich City odrzuciło ich ofertę złożoną za Jamala Lewisa. Za Tsimikasa trzeba zapłacić około 13 milionów euro.

Melissa Reddy dodaje, że sprawa transferu Greka jest w zasadzie przesądzona, a testy medyczne zaplanowano na początek nowego tygodnia.

Tsimikas jest piłkarzem Olympiakosu od 2014 roku. Jego bilans w barwach tego zespołu to 86 występów i 12 asyst. Oprócz rodzimego podwórka rywalizował z nim w Lidze Mistrzów i Lidze Europy. Wcześniej wypożyczano go też do Esbjerga oraz Willem II. Dodajmy, że jest on trzykrotnym reprezentantem Grecji.

Liverpoolowi zależy na ściągnięciu nowego lewego defensora, który będzie zmiennikiem Andrewa Robertsona.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych OFICJALNIE: Barkley opuścił Chelsea OFICJALNIE: Barkley opuścił Chelsea Neymar oskarżał o rasizm, a teraz sam może zostać zdyskwalifikowany! [WIDEO] Neymar oskarżał o rasizm, a teraz sam może zostać zdyskwalifikowany! [WIDEO] FC Barcelona: Messi z wiadomością do kibiców FC Barcelona: Messi z wiadomością do kibiców Kapitan reprezentacji Armenii odwołał transfer do Grecji. Będzie żołnierzem podczas wojny z Azerbejdżanem Kapitan reprezentacji Armenii odwołał transfer do Grecji. Będzie żołnierzem podczas wojny z Azerbejdżanem OFICJALNIE: Stade Rennes pozyskało następcę Édouarda Mendy’ego. Trzeci największy transfer w historii klubu OFICJALNIE: Stade Rennes pozyskało następcę Édouarda Mendy’ego. Trzeci największy transfer w historii klubu OFICJALNIE: Fofana odchodzi do Premier League. Transferowy rekord AS Saint-Étienne OFICJALNIE: Fofana odchodzi do Premier League. Transferowy rekord AS Saint-Étienne Historyczny transfer w Azji. OFICJALNIE: Reprezentant Izraela w Zjednoczonych Emiratach Arabskich Historyczny transfer w Azji. OFICJALNIE: Reprezentant Izraela w Zjednoczonych Emiratach Arabskich

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy