Liverpool bez Andrewa Robertsona w najbliższych meczach [OFICJALNIE]

Liverpool bez Andrewa Robertsona w najbliższych meczach [OFICJALNIE] fot. Andrrew Robertson I Instagram
Źródło: Liverpool

Andrew Robertson nie pomoże w najbliższych spotkaniach Liverpoolowi.

W ostatnią środę Liverpool mierzył się w Lidze Mistrzów z Napoli (1:4). Andrew Robertson rozegrał pełne 90 minut, ale w końcówce spotkania nabawił się urazu. Weekendowe mecze Premier League zostały odwołane z powodu śmierci królowej Elżbiety II. Jak się okazuje, ta przerwa nie wystarczy podstawowemu lewemu obrońcy „The Reds”, by dojść do pełni sił.

Liverpool potwierdził, że Robertson nie zagra w najbliższych starciach z Ajaksem w Lidze Mistrzów oraz z Chelsea w Premier League.

- Robbo nie jest teraz w 100 procentach. Poczuł coś bardzo późno, około 93. minuty, a właściwie poczuł to dopiero następnego dnia. Powiedziałbym, że nie będzie go przynajmniej do przerwy międzynarodowej - przyznał Jürgen Klopp zapytany o podopiecznego.

Do tej pory 28-letni Robertson rozegrał w tym sezonie osiem meczów. Zanotował trzy asysty.

Liverpool zmierzy się z Ajaksem już we wtorek. Dla „The Reds” będzie to bardzo ważny mecz z uwagi na wcześniejszą porażkę z Napoli. Spotkanie z Chelsea zaplanowano na niedzielę 18 września.

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Leicester City dopięło swego! Błyskawiczny powrót do Premier League stał się faktem [OFICJALNIE] Leicester City dopięło swego! Błyskawiczny powrót do Premier League stał się faktem [OFICJALNIE] Albert Rudé nie powstrzymał emocji. Co za reakcja po bramce Wisły Kraków [WIDEO] Albert Rudé nie powstrzymał emocji. Co za reakcja po bramce Wisły Kraków [WIDEO] „Powinni zapakować go w karton z kokardką i wysłać”. Dziennikarz bez ogródek o piłkarzu FC Barcelony „Powinni zapakować go w karton z kokardką i wysłać”. Dziennikarz bez ogródek o piłkarzu FC Barcelony Liverpool wybrał nowego trenera. „Here we go!” Liverpool wybrał nowego trenera. „Here we go!” OFICJALNIE: Bartosz Białkowski odchodzi z klubu OFICJALNIE: Bartosz Białkowski odchodzi z klubu Jan Faberski z bramką dla Ajaksu Amsterdam U-18. Polak pomógł w zwycięstwie z Feyenoordem Rotterdam [WIDEO] Jan Faberski z bramką dla Ajaksu Amsterdam U-18. Polak pomógł w zwycięstwie z Feyenoordem Rotterdam [WIDEO] Dawid Szulczek nie dla tego klubu? „Nie ma żadnych rozmów” Dawid Szulczek nie dla tego klubu? „Nie ma żadnych rozmów”