Liverpool celuje w transfer rozchwytywanego obrońcy

Liverpool celuje w transfer rozchwytywanego obrońcy
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Fabrizio Romano

Liverpool celuje w transfer w pozyskanie z Eintrachtu Frankfurt Evana N’Dicki, o czym poinformował Fabrizio Romano. Wcześniej chęć pozyskania obrońcy deklarowała też między innymi FC Barcelona.

Liverpool prezentuje się w tym sezonie poniżej oczekiwań i obecnie zajmuje w tabeli Premier League dopiero szóste miejsce. Jakby tego było mało podopieczni Jürgena Kloppa odpadli z Ligi Mistrzów już na etapie 1/8 finału.

Przeszkodą nie do przejścia okazał się w tym przypadku Real Madryt.

Pomimo gorszego okresu nikt na Anfield nie myśli o zwalnianiu niemieckiego szkoleniowca. Zamiast tego 55-latek może liczyć na wsparcie przy letniej przebudowie zespołu.

Potrzeb jest kilka, a jedna z nich stanowi sprowadzenie nowego środkowego defensora.

Między innymi dlatego od jakiegoś czasu skauci przedstawiciela Premier League przeczesują rynek w celu znalezienia odpowiedniego kandydata. Obecnie Liverpool celuje w transfer Evana N'Dicki - donosi Fabrizio Romano.

Francuz wraz z końcem sezonu będzie wolnym zawodnikiem, bo wygasa jego kontrakt z Eintrachtem Frankfurt. Jest on zatem łakomym kąskiem na rynku transferowym, a zainteresowanie nim deklarowały do tej pory między innymi FC Barcelona, Tottenham, Inter Mediolan czy AC Milan.

Liverpool również jest w tej grze i można spodziewać się, że obrońca wkrótce otrzyma od tej ekipy stosowną ofertę umowy indywidualnej.

23-latek, który przybył do Bundesligi z Auxerre latem 2018 roku, rozegrał w tym sezonie łącznie 36 meczów. W nich strzelił gola i zanotował asystę.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] OFICJALNIE: Brentford ma nowego, klasowego bramkarza. David Raya z hitowym transferem nawet na dniach OFICJALNIE: Brentford ma nowego, klasowego bramkarza. David Raya z hitowym transferem nawet na dniach Legia Warszawa: Maik Nawrocki zmieni latem klub?! Trzy potencjalne kierunki transferu Legia Warszawa: Maik Nawrocki zmieni latem klub?! Trzy potencjalne kierunki transferu Karim Benzema klejnotem w koronie mistrza?! Klub czeka na ostateczne „tak” Karim Benzema klejnotem w koronie mistrza?! Klub czeka na ostateczne „tak” Lionel Messi rozczarowany. „To już koniec” Lionel Messi rozczarowany. „To już koniec” Neymar wyobraża sobie transfer tylko do jednego klubu. Odrzucił bajońską ofertę z Arabii Saudyjskiej Neymar wyobraża sobie transfer tylko do jednego klubu. Odrzucił bajońską ofertę z Arabii Saudyjskiej Transfery - Relacja na żywo [31/05/2023] Transfery - Relacja na żywo [31/05/2023] Dawid Kownacki mógł trafić do uczestnika Ligi Mistrzów. „Pojawiłem się nawet w klubie na rozmowach” Dawid Kownacki mógł trafić do uczestnika Ligi Mistrzów. „Pojawiłem się nawet w klubie na rozmowach”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy