Liverpool: Czterech zawodników może odejść latem

Liverpool: Czterech zawodników może odejść latem
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: The Liverpool Echo

„The Liverpool Echo” pisze o zawodnikach Liverpoolu, którzy latem mogą pożegnać się z zespołem.

Rywalizacja w Premier League została zawieszona. Na ten moment nie wiadomo, kiedy angielskie drużyny ponownie wybiegną na murawy. Władze klubów myślą jednak o dalszej przyszłości, planując ruchy transferowe. „The Liverpool Echo” wymienia czterech graczy Liverpoolu, których odejście z Anfield latem jest najbardziej prawdopodobne. Są to Xherdan Shaqiri, Adam Lallana, Nathaniel Clyne oraz Dejan Lovren.

Shaqiri nie narzekał na brak zainteresowania już zimą. Media łączyły go Romą i Sevillą, ale koniec końców został on w Liverpoolu. Latem może być inaczej. Zdaniem brytyjskich dziennikarzy, jeśli tylko pojawi się odpowiednia oferta, szanse na transfer 28-letniego skrzydłowego będą spore. Wiele będzie zależało również od tego, kto zasili szeregi „The Reds”.

Kontrakt Lallany z Liverpoolem jest ważny do 30 czerwca i obecnie nie są prowadzone żadne rozmowy na temat jego przedłużenia. Wolny transfer 31-letniego ofensywnego pomocnika po zakończeniu sezonu jest w zasadzie przesądzony. Podobnie wygląda sytuacja z Clyne’em, którego umowa również wygasa 30 czerwca.

Kontrakt Lovrena jest dłuższy o rok, ale przyszłość 30-letniego chorwackiego stopera na Anfield stoi pod znakiem zapytania. Jego odejście nie będzie dużą niespodzianką. Nie tak dawno temu pozyskać go chciała Roma.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Jamajka celuje w awans na Mistrzostwa Świata. „Reggae Boyz” wzmocni kilku piłkarzy z Anglii Jamajka celuje w awans na Mistrzostwa Świata. „Reggae Boyz” wzmocni kilku piłkarzy z Anglii Manchester United bez De Gei w pięciu najbliższych meczach. Znany powód Manchester United bez De Gei w pięciu najbliższych meczach. Znany powód Liga Mistrzów i Liga Europy od sezonu 2021/2022 nie będą pokazywane w tej samej stacji Liga Mistrzów i Liga Europy od sezonu 2021/2022 nie będą pokazywane w tej samej stacji Korona Kielce reaguje na doniesienia dotyczące zagrożonej posady Macieja Bartoszka Korona Kielce reaguje na doniesienia dotyczące zagrożonej posady Macieja Bartoszka FC Barcelona wydała komunikat w sprawie Piqué. Hiszpan wypada z gry [OFICJALNIE] FC Barcelona wydała komunikat w sprawie Piqué. Hiszpan wypada z gry [OFICJALNIE] Carlos Sánchez nie kończy kariery. OFICJALNIE: 35-latek w Watfordzie Carlos Sánchez nie kończy kariery. OFICJALNIE: 35-latek w Watfordzie Liga Mistrzów: Mecz Liverpool FC - RB Lipsk na neutralnym gruncie [OFICJALNIE] Liga Mistrzów: Mecz Liverpool FC - RB Lipsk na neutralnym gruncie [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy