Liverpool: Czterech zawodników może odejść latem

Liverpool: Czterech zawodników może odejść latem
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: The Liverpool Echo

„The Liverpool Echo” pisze o zawodnikach Liverpoolu, którzy latem mogą pożegnać się z zespołem.

Rywalizacja w Premier League została zawieszona. Na ten moment nie wiadomo, kiedy angielskie drużyny ponownie wybiegną na murawy. Władze klubów myślą jednak o dalszej przyszłości, planując ruchy transferowe. „The Liverpool Echo” wymienia czterech graczy Liverpoolu, których odejście z Anfield latem jest najbardziej prawdopodobne. Są to Xherdan Shaqiri, Adam Lallana, Nathaniel Clyne oraz Dejan Lovren.

Shaqiri nie narzekał na brak zainteresowania już zimą. Media łączyły go Romą i Sevillą, ale koniec końców został on w Liverpoolu. Latem może być inaczej. Zdaniem brytyjskich dziennikarzy, jeśli tylko pojawi się odpowiednia oferta, szanse na transfer 28-letniego skrzydłowego będą spore. Wiele będzie zależało również od tego, kto zasili szeregi „The Reds”.

Kontrakt Lallany z Liverpoolem jest ważny do 30 czerwca i obecnie nie są prowadzone żadne rozmowy na temat jego przedłużenia. Wolny transfer 31-letniego ofensywnego pomocnika po zakończeniu sezonu jest w zasadzie przesądzony. Podobnie wygląda sytuacja z Clyne’em, którego umowa również wygasa 30 czerwca.

Kontrakt Lovrena jest dłuższy o rok, ale przyszłość 30-letniego chorwackiego stopera na Anfield stoi pod znakiem zapytania. Jego odejście nie będzie dużą niespodzianką. Nie tak dawno temu pozyskać go chciała Roma.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] 50 milionów euro! Xabi Alonso walczy o wschodzącą gwiazdę z Bayernem Monachium 50 milionów euro! Xabi Alonso walczy o wschodzącą gwiazdę z Bayernem Monachium Legia Warszawa złowi nowego pomocnika w Championship?! Legia Warszawa złowi nowego pomocnika w Championship?! Wieczysta Kraków dopina transfer z klubu Ekstraklasy?! Wieczysta Kraków dopina transfer z klubu Ekstraklasy?! Transfery - Relacja na żywo [28/05/2024] Transfery - Relacja na żywo [28/05/2024] Niesamowite! Pierwszy taki przypadek w historii baraży o Bundesligę [WIDEO] Niesamowite! Pierwszy taki przypadek w historii baraży o Bundesligę [WIDEO] Kajetan Szmyt łączony z dwoma nowymi klubami Ekstraklasy Kajetan Szmyt łączony z dwoma nowymi klubami Ekstraklasy Jakub Piotrowski na sprzedaż, ale tanio nie będzie! Jakub Piotrowski na sprzedaż, ale tanio nie będzie!

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy