Liverpool rozpoczął pracę nad zatrzymaniem van Dijka. Oferuje mu sporą podwyżkę

Liverpool rozpoczął pracę nad zatrzymaniem van Dijka. Oferuje mu sporą podwyżkę fot. FotoPyK
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Football Insider

Władze Liverpoolu chcą podpisać nowe porozumienie z Virgilem van Dijkiem.

Reprezentant Holandii ma za sobą znakomity sezon w barwach „The Reds” i w trwających rozgrywkach w dalszym ciągu prezentuje wysoką formę.

Z tego też powodu zainteresowanie usługami 28-letniego zawodnika przejawiają inne czołowe europejskie kluby liczące na to, że jeden z najlepszych defensorów świata zdecyduje się wkrótce podjąć nowe wyzwanie w swojej karierze.

Przedstawiciele ekipy z Anfield  chcą uniknąć takiego rozwoju wypadków i zamierzają w niedalekim czasie zawrzeć nową umowę z Virgilem van Dijkiem na lepszych dla niego warunkach finansowych.

„Football Insider” przekonuje, że Liverpool jest skłonny zaoferować Holendrowi podwyżkę zapewniającą mu inkasowanie 150 tysięcy funtów tygodniowo.

Holender jest na chwilę obecną związany z „The Reds” do końca czerwca 2023 roku i jeżeli zechciałby przed upływem tego terminu opuścić szeregi drużyny z Anfield, to z pewnością zainteresowany nim klub musi być przygotowany do wyłożenia na niego ponad 100 milionów euro.

28-latek rozegrał 34 spotkania w trwających rozgrywkach i zdobył w nich cztery gole oraz zanotował jedną asystę.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Bereszyński opuści Włochy?! Bardzo ciekawa propozycja Bereszyński opuści Włochy?! Bardzo ciekawa propozycja OFICJALNIE: Grabara opuszcza Liverpool. Znowu zagra w Danii OFICJALNIE: Grabara opuszcza Liverpool. Znowu zagra w Danii Thiago Silva o pożegnaniu z PSG: To boli mnie najbardziej Thiago Silva o pożegnaniu z PSG: To boli mnie najbardziej U-21: Powołania Michniewicza na październikowe mecze U-21: Powołania Michniewicza na październikowe mecze Reprezentacja Polski: Pełna lista powołanych na październikowe mecze. Trzech piłkarzy z Ekstraklasy Reprezentacja Polski: Pełna lista powołanych na październikowe mecze. Trzech piłkarzy z Ekstraklasy FIFA 21: Najlepsi piłkarze w Ekstraklasie [TOP 10] FIFA 21: Najlepsi piłkarze w Ekstraklasie [TOP 10] Bułka opuszcza PSG. Wszystko ustalone Bułka opuszcza PSG. Wszystko ustalone

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy