Liverpool rozpoczął pracę nad zatrzymaniem van Dijka. Oferuje mu sporą podwyżkę

Liverpool rozpoczął pracę nad zatrzymaniem van Dijka. Oferuje mu sporą podwyżkę fot. FotoPyK
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Football Insider

Władze Liverpoolu chcą podpisać nowe porozumienie z Virgilem van Dijkiem.

Reprezentant Holandii ma za sobą znakomity sezon w barwach „The Reds” i w trwających rozgrywkach w dalszym ciągu prezentuje wysoką formę.

Z tego też powodu zainteresowanie usługami 28-letniego zawodnika przejawiają inne czołowe europejskie kluby liczące na to, że jeden z najlepszych defensorów świata zdecyduje się wkrótce podjąć nowe wyzwanie w swojej karierze.

Przedstawiciele ekipy z Anfield  chcą uniknąć takiego rozwoju wypadków i zamierzają w niedalekim czasie zawrzeć nową umowę z Virgilem van Dijkiem na lepszych dla niego warunkach finansowych.

„Football Insider” przekonuje, że Liverpool jest skłonny zaoferować Holendrowi podwyżkę zapewniającą mu inkasowanie 150 tysięcy funtów tygodniowo.

Holender jest na chwilę obecną związany z „The Reds” do końca czerwca 2023 roku i jeżeli zechciałby przed upływem tego terminu opuścić szeregi drużyny z Anfield, to z pewnością zainteresowany nim klub musi być przygotowany do wyłożenia na niego ponad 100 milionów euro.

28-latek rozegrał 34 spotkania w trwających rozgrywkach i zdobył w nich cztery gole oraz zanotował jedną asystę.

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Lewandowski będzie pauzował dłużej niż przypuszczano? Zaskakujące doniesienia z Niemiec Lewandowski będzie pauzował dłużej niż przypuszczano? Zaskakujące doniesienia z Niemiec Alphonso Davies mógł trafić do Manchesteru United... za dwa miliony funtów Alphonso Davies mógł trafić do Manchesteru United... za dwa miliony funtów Luis Suárez potwierdził klauzulę w umowie w Barceloną. Możliwe jej automatyczne przedłużenie Luis Suárez potwierdził klauzulę w umowie w Barceloną. Możliwe jej automatyczne przedłużenie Koronawirus może pozbawić Liverpool tytułu mistrzowskiego Koronawirus może pozbawić Liverpool tytułu mistrzowskiego OFICJALNIE: Hubert Wołąkiewicz w Widzewie OFICJALNIE: Hubert Wołąkiewicz w Widzewie Koronawirus: Szwajcaria zawiesza ligę Koronawirus: Szwajcaria zawiesza ligę Liga Europy: Pary 1/8 finału rozlosowane Liga Europy: Pary 1/8 finału rozlosowane

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy