Liverpool: Tsimikas już w drodze do Anglii

Liverpool: Tsimikas już w drodze do Anglii
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Paul Joyce I Fabrizio Romano

Liverpool powinien bardzo szybko domknąć transfer Kostasa Tsimikasa.

Paul Joyce z „The Times”, który już wcześniej informował o zbliżających się przenosinach Greka na Anfield, dodał, że 24-latek udał się na testy medyczne przed transferem. Brytyjski dziennikarz potwierdza, że Olympiakos otrzyma za swojego lewego obrońcę 13 milionów euro.  

„Tsimikas wkrótce pojawi się w Wielkiej Brytanii, aby podpisać kontrakt z Liverpoolem. Parafuje umowę ważną do 30 czerwca 2025 roku. Zostały jeszcze szczegóły, a po tym - pełne porozumienie” - napisał Fabrizio Romano na Twitterze.  

Tym samym Jürgen Klopp dopiął celu, jakim było znalezienie zmiennika dla Andrewa Robertsona. Liverpool interesował się również 22-letnim Jamalem Lewisem z Norwich City, ale „Kanarki” odrzuciły ofertę złożoną im przez „The Reds”. Można przypuszczać, że chodziło kwotę zbliżoną do wspomnianych 13 milionów euro.  

Bilans Tsimikasa w barwach Olympiakosu to 86 występów i 12 asyst.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych OFICJALNIE: Barkley opuścił Chelsea OFICJALNIE: Barkley opuścił Chelsea Neymar oskarżał o rasizm, a teraz sam może zostać zdyskwalifikowany! [WIDEO] Neymar oskarżał o rasizm, a teraz sam może zostać zdyskwalifikowany! [WIDEO] FC Barcelona: Messi z wiadomością do kibiców FC Barcelona: Messi z wiadomością do kibiców Kapitan reprezentacji Armenii odwołał transfer do Grecji. Będzie żołnierzem podczas wojny z Azerbejdżanem Kapitan reprezentacji Armenii odwołał transfer do Grecji. Będzie żołnierzem podczas wojny z Azerbejdżanem OFICJALNIE: Stade Rennes pozyskało następcę Édouarda Mendy’ego. Trzeci największy transfer w historii klubu OFICJALNIE: Stade Rennes pozyskało następcę Édouarda Mendy’ego. Trzeci największy transfer w historii klubu OFICJALNIE: Fofana odchodzi do Premier League. Transferowy rekord AS Saint-Étienne OFICJALNIE: Fofana odchodzi do Premier League. Transferowy rekord AS Saint-Étienne Historyczny transfer w Azji. OFICJALNIE: Reprezentant Izraela w Zjednoczonych Emiratach Arabskich Historyczny transfer w Azji. OFICJALNIE: Reprezentant Izraela w Zjednoczonych Emiratach Arabskich

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy