Lobotka jedną nogą w Celcie

Lobotka jedną nogą w Celcie
Marcin Żelechowski
Marcin Żelechowski
Źródło: Ekstrabladet

Stanislav Lobotka najprawdopodobniej przeniesie się do Celty.

Dobre występy na Euro U-21, szczególnie ten przeciwko Polsce, pozwoliły młodemu Słowakowi na zwrócenie na siebie uwagi silniejszych klubów. Wśród nich znaleźli się wspomnieni Hiszpanie, którzy osiągnęli już porozumienie z obecnym pracodawcą zawodnika.

FC Nordsjaelland według „Ekstrabladet” otrzyma za sprzedaż swojego kluczowego piłkarza pięć milionów euro, co oznacza dla Duńczyków kolejny duży zastrzyk gotówki na przestrzeni roku. Więcej zarobili tylko poprzedniego lata, gdy Emre Mor odchodził do Borussii Dortmund za niespełna dziesięć milionów.

Transfer Lobotki obecnie zatrzymał się na ustalaniu między nim a przyszłym klubem szczegółów kontraktu indywidualnego. 22-letni pomocnik lada moment powinien też przejść testy medyczne, jako że negocjacje odbywają się w Hiszpanii. Wszystko wskazuje zatem na to, że będzie jednym z największych transferów w historii Celty.

O Słowaku więcej przeczytacie w TYM miejscu, w tekście Aleksandry Sieczki napisanym po porażce Polaków na Euro U-21.

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Ekstraklasa: Kary dla Lechii Gdańsk i Lecha Poznań Ekstraklasa: Kary dla Lechii Gdańsk i Lecha Poznań OFICJALNIE: Jewgienij Baszkirow w Zagłębiu Lubin OFICJALNIE: Jewgienij Baszkirow w Zagłębiu Lubin PSG: Bunt Neymara PSG: Bunt Neymara OFICJALNIE: Kristopher Vida w Piaście Gliwice OFICJALNIE: Kristopher Vida w Piaście Gliwice Kiedyś Barcelona, teraz Częstochowa. OFICJALNIE: Lederman w Rakowie Kiedyś Barcelona, teraz Częstochowa. OFICJALNIE: Lederman w Rakowie OFICJALNIE: Marcin Budziński w Radomiaku OFICJALNIE: Marcin Budziński w Radomiaku OFICJALNIE: Stolarczyk selekcjonerem reprezentacji Polski U-19 OFICJALNIE: Stolarczyk selekcjonerem reprezentacji Polski U-19

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy