Luis Díaz wprost o swojej przyszłości. „To świetny zespół”

2024-06-11 15:05:39; Aktualizacja: 1 miesiąc temu
Luis Díaz wprost o swojej przyszłości. „To świetny zespół” Fot. nelo2309 / Shutterstock.com
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz Źródło: Fabrizio Romano

Luis Díaz odniósł się do medialnych spekulacji łączących go z opuszczeniem Liverpoolu na rzecz Barcelony czy Paris Saint-Germain.

Reprezentant Kolumbii jest od pewnego czasu poważnym obiektem zainteresowania ze strony paryskiej drużyny. Z kolei jego ojciec dał wyraźnie do zrozumienia, że synowi marzy się nawiązanie współpracy Barceloną.

Ta nie dysponuje jednak środkami, które byłyby w stanie sprostać oczekiwaniom Liverpoolu. Mało tego angielski klub nie jest w żadnym stopniu zainteresowany utratą skrzydłowego.

A on sam także nie zamierza naciskać na zmianę otoczenia w nadchodzącym oknie transferowym. Wskazują na to jego słowa zacytowane przez Fabrizio Romano.

- Jestem bardzo szczęśliwy w Liverpoolu, to świetny zespół i klub. Zawsze chciałem w nim grać, więc jestem bardzo szczęśliwy i zrelaksowany. Nie myślę o niczym innym - powiedział Kolumbijczyk, szykujący się do udziału w Copa América.

27-letni zawodnik zakończył ostatni sezon na zdobyciu trzynastu bramek i zaliczeniu pięciu asyst w 51 meczach.

Gracz sprowadzony za 50 milionów euro (45 milionów podstawy i pięć z piętnastu milionów doliczonych bonusów) z FC Porto zimą 2022 roku jest związany z Liverpoolem do końca rozgrywek 2026/2027.