Luis Rubiales ścigany międzynarodowym listem gończym

Luis Rubiales ścigany międzynarodowym listem gończym fot. lev radin / Shutterstock.com
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: Onda Cero

Hiszpańska prokuratura zarządziła zatrzymanie ośmiu osób związanych z osobą Luisa Rubialesa. Jak dotąd w ręce policji trafiło sześciu mężczyzn, w tym dwóch działaczy Królewskiego Hiszpańskiego Związku Piłki Nożnej (RFEF) - informuje Onda Cero.

Odkąd 46-latek został zawieszony jako działacz i przestał tym samym sprawować funkcję prezesa federacji, w jego życiu nie dzieje się najlepiej. Hiszpańska prokuratura coraz dogłębniej analizuje działania Luisa Rubialesa, nabierając wątpliwości, czy nie miały one znamion przestępstwa.

Na tapet wzięto między innymi umowę dotyczącą organizacji Superpucharu Hiszpanii w Arabii Saudyjskiej.

Jak poinformowały media z Półwyspu Iberyjskiego, w środę policja dokonała próby aresztowania ośmiu osób.

Zatrzymani zostali Pedro González Segura, José Javier Jiménez, Tomás González Cueto, Ramón Caravaca, Ángel González Segura oraz bliski przyjaciel Rubialesa, którego personalia nie są na razie znane. Dwaj pierwsi to osoby zatrudniane przez Królewski Hiszpański Związek Piłki Nożnej (dyrektor działu prawnego oraz działu HR).

Schwytać nie udało się za to samego Rubialesa i jego przyjaciela Nene. Obaj przebywają w Dominikanie, która nie ma podpisanej z Hiszpanią umowy o ekstradycji.

Idąc tym tropem, prokuratura wystawiła już międzynarodowy list gończy, a teraz liczy, że były szef federacji piłkarskiej dobrowolnie zgłosi się na policję w celu złożenia wyjaśnień.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] OFICJALNIE: Kadra Katalonii na mecz towarzyski z Panamą. Jest ciekawie! OFICJALNIE: Kadra Katalonii na mecz towarzyski z Panamą. Jest ciekawie! Wymiana bramkarzy z udziałem Łukasza Skorupskiego?! Wymiana bramkarzy z udziałem Łukasza Skorupskiego?! OFICJALNIE: Thiago Motta podjął decyzję OFICJALNIE: Thiago Motta podjął decyzję Lech Poznań potwierdził rozstanie z drugim piłkarzem [OFICJALNIE] Lech Poznań potwierdził rozstanie z drugim piłkarzem [OFICJALNIE] OFICJALNIE: Cracovia czyści. Odchodzi pięciu piłkarzy OFICJALNIE: Cracovia czyści. Odchodzi pięciu piłkarzy OFICJALNIE: Julen Lopetegui wraca do Premier League OFICJALNIE: Julen Lopetegui wraca do Premier League Vincent Kompany wskoczy na podium najdroższych trenerów świata? Bayern Monachium negocjuje wykup Vincent Kompany wskoczy na podium najdroższych trenerów świata? Bayern Monachium negocjuje wykup

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy