Łukasz Piszczek o pracy w sztabie reprezentacji Polski: Spotkałem się z trenerem

Łukasz Piszczek o pracy w sztabie reprezentacji Polski: Spotkałem się z trenerem fot. FotoPyK
Patryk Krenz
Patryk Krenz
Źródło: Viaplay

Łukasz Piszczek to postać łączona z pełnieniem funkcji asystenta w sztabie nowego selekcjonera reprezentacji Polski, Fernando Santosa. Legenda Borussii Dortmund wypowiedziała się na ten temat na antenie stacji Viaplay.

Fernando Santos, wedle wcześniejszych zapowiedzi, już w lutym rozpocznie czynnie swoją pracę z polską reprezentacją. Jednym z pierwszych zadań Portugalczyka będzie skompletowanie sztabu.

Decyzja następcy Czesława Michniewicza powinna zostać ogłoszona wkrótce. Do tej pory spekulacje odnośnie do potencjalnych nominacji nie umilkną.

Od początku w kontekście pełnienia funkcji jednego z asystentów mistrza Europy z 2016 roku przewija się jedno nazwisko. Zdaniem wielu istotną rolę w kadrze może pełnić były reprezentant Polski - Łukasz Piszczek. Co więcej, rozmowy w tej sprawie już się odbyły, co potwierdził sam 37-latek.

- Spotkałem się z trenerem, ale na razie, tak jak on też powiedział, musi mieć swoje przemyślenia na to, jak to ma wyglądać. Ja czekam - powiedział w studiu Viaplay wychowanek LKS-u Goczałkowice-Zdrój.

Jak widać, dwukrotny mistrz Niemiec jest chętny na podjęcie się tego wyzwania.

Zespół „Biało-Czerwonych” już z nowym selekcjonerem na ławce swoje najbliższe spotkania rozegra pod koniec marca (23 i 27). Rywalami podopiecznych Fernando Santosa będą drużyny Czech i Albanii, z którymi powalczą o punkty w eliminacjach do Mistrzostw Europy 2024.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Dani Ceballos: Jeśli tak nie będzie, to „bardzo dziękuję” i pójdę dalej swoją drogą Dani Ceballos: Jeśli tak nie będzie, to „bardzo dziękuję” i pójdę dalej swoją drogą Cristiano Ronaldo: Za cztery lub pięć lat saudyjska liga będzie czwartą lub piątą na świecie Cristiano Ronaldo: Za cztery lub pięć lat saudyjska liga będzie czwartą lub piątą na świecie Gianluigi Buffon: Odejście z PSG to najgorsza decyzja w moim życiu Gianluigi Buffon: Odejście z PSG to najgorsza decyzja w moim życiu Grzegorz Sandomierski w trybie awaryjnym może znowu zawitać do Ekstraklasy. Rozpoczął treningi z zespołem Grzegorz Sandomierski w trybie awaryjnym może znowu zawitać do Ekstraklasy. Rozpoczął treningi z zespołem Ekstraklasa: Telewizja Polska wybrała mecz, który pokaże w 29. kolejce. Rozpiska transmisji Ekstraklasa: Telewizja Polska wybrała mecz, który pokaże w 29. kolejce. Rozpiska transmisji Dele Alli zniknął Dele Alli zniknął Górnik Zabrze: Jan Urban skompletował sztab szkoleniowy [OFICJALNIE] Górnik Zabrze: Jan Urban skompletował sztab szkoleniowy [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy